Manuela Velasco

Manuela Velasco Díez

7,3
1 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Manuela Velasco

Widzialem ja tylko w "Rec" i zagrala tam bardzo kiepsko.Dziwie sie , ze wszyscy twierdza iz zagrala tam swietnie, realistycznie itd.Zachowywala sie jakby miala ADHD (np. kiedy "prosila" Pabla zeby pokazal jej nagrany fragment materialu, w ktorym policjant zastrzelil pania Izguero) jej gra byla irytujaca i drazniaca, co przeszkadzalo w swobodnym ogladaniu, jakby nie bylo, calkiem niezlego horroru.

Dytkovsky

Człowieku, a wiesz co to scenariusz? Ona nie gra jak chce, tylko jak musi - wbij to sobie do łba bo jak to czytam, to
nie wiem czy się śmiać czy płakać. Rolę zagrała bardzo dobrze! Każdy, ale to każdy by tak histeryzował w
prawdziwej sytuacji :) Nie znana jeszcze aktorka - jak widać w Hiszpanii trudno się wybić, ale po [REC] może jej
się wreszcie uda?! Życzę jej tego, a Tobie polecam lekture na googlach, wpisz: "scenariusz".


SMOLE_LOLE

jakie kurwa ADHD? tak sie generalnie zachowuje hiszpanska reporterka. ona cos o tym wie bo jest hiszpanska reporterka :/. poza tym sytuacja byla taka ze sie czlowiek stresuje, nie? jako aktorka sie nie wybila bo grala w produkcjach znanych tylko w hiszpanii.

Dytkovsky

Zgadzam się, wkurzała mnie jej gra i jeszcze te zdjęcie w jej profilu, zmieńcie to, bo rzygać się chce :s

Dytkovsky

Jesteś bardzo kiepski!! Tak Ty, a nie ona! To Ty jesteś bardzo kiepskim stylistą i zdejmij tą biżuterię, co masz na zębach, bo jest fatalna!!!

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones