Manuela Velasco

Manuela Velasco Díez

7,3
1 411 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Manuela Velasco

Jak ją zobaczyłem na samym początku RECa to myslałem, że ma 15 góra 18 lat, a tu się okazuje, że miała wtedy ponad 30 O_o
Trochę mnie zatkało xD
Cóż, ciekawi mnie jak będzie wyglądała gdy skończy 50 :)

Ghost_Dog

ah rzeczywiscie to trzeba jej przyznac... wyglada bardzo mlodo i zarazem b. ladnie ;]

ciekawe czy przechodzila jakis "lifting" twarzy (jak np. ta "Ładna pani" z angielskiego mam talent (got talent) - tak kazdy mowi, ze ona tak mlodo wyglada.. a sama sie przyznala, ze to wszystko dzieki operacjom)
no ale nevermind...

wracajac do Pani Velasco - trzeba jej przyznac.. że jezeli nawet przeszla taki lifting.. to na pewno to nie byl jej blad... bo ona zacznie sie dopiero starzec jak bedzie miec z 40+lat ;] a to dla niej wielki sukces?;]


jedynie z czym miała przesrane.. no to pewnie dzieciństwo/dorastanie..
mając 18lat musiala wyglądać jak 12latka - współczuje jej ;)

ale potem jej sie to wynagrodziło.. jak widzimy do dziś wygląda b.ladnie i mlodo, ahh ciekawi mnie jak wygląda w rec 2 ;D

ide ogladac dwójeczke
pzdro ;)

guli_radom

Ja mam 15 lat a dają mi 12,13 czasami nawet 11 xd i mówiąc szczerze tak jak mówisz teraz to lekko wkurza ale w przyszłości to na pewno zaprocentuje:))))))hehe Ale czy ona naprawdę wygląda aż tak młodo!!!??? Ja w rec 1 dałbym jej 20 może więcej. W każdym razie w rec 4 juz widać ze się starzeje...ale bez przesady:)

NickManu333

Ja mam 38, dają mi 25 :)

Ghost_Dog

No!Na prawdę w [REC] wyglądała jak nastolatka!A ona ma 34 lata!

Ghost_Dog

35-latka ma się starzeć...? "Aż" ponad 30 lat...? To jakieś takie mało zabawne.

Bishvilcha

Chyba kogoś coś zabolało;P Może nie najtrafniejszego słowa użyli, ale chyba nie będziesz się bronić rękami i nogami przed faktem iż 30-35latka nie wygląda już jak 20tka... A ta kobieta właśnie wygląda, co jest rzadko spotykane i panowie nie mogą się nadziwić (ja z resztą też;) ).

siwek2000

Bronić nie będę, nie ten poziom wypowiedzi.

Bishvilcha

Nie zasłaniaj się poziomem bo jest odpowiedni do tematu. Ani wulgaryzmów ani nic obraźliwego, pełna kultura. Potwierdzasz tylko że nie możesz się z czymś pogodzić. Więc od jakiego wieku według Ciebie zaczyna się człowiek starzeć, od 60tki? Wg mnie człowiek rośnie do momentu uzyskania końcowego wzrostu a potem się starzeje, skoro już i dojrzał fizycznie. Optymalny 'stan' ciała przypada na jakiś tam wiek, a potem już tylko z górki i to chyba jest starzenie się. I nie jest tym optimum na pewno 30-35lat.
Ciekaw jestem czy potrafisz przyznawać rację;P

Ghost_Dog

szok! w rzyciu bym jej nie dał ponad 30l !!!

Ghost_Dog

Hiszpanki, jak zdążyłam zauważyć, nierzadko tak mają. Np. Veronica Sanchez.

Ghost_Dog

Cóż, dziewucha dobrze się "konserwuje" :D

użytkownik usunięty
Raizo601

formalina.

Ghost_Dog

Zapewne równie świetnie.;)

Ghost_Dog

Odkopuję Twoje zapytanie ;) Manuela ma już 48 lat i nadal wygląda bardzo dobrze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones