Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
79 097 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

Obawiam się ze za niedługo będzie się o nim pisało jak o całej tej elycie Szyców, Karolaków itp..

Zaczyna mnie powoli drażnić że na 10 polskich filmów 7 wychodzi z nim. Mam jeszcze resztki
nadziei że Pan Dorociński nie dołączy do grona tych patałachów ;/

ps specjalnie nienapisałem "pan" Szyc czy "pan" Karolak bo mój dziadek z takich panów na konia
wchodził ;P

malinek78

ja go też bardzo lubię bo jest szalenie przystojny, bo jest super aktorem podobała mi się jego rola Krzysztofa w Tancerzach, rola Bartka w rozmowach nocą i rola Wiktora w głębokiej wodzie. Przynajmniej nie jest takim aktorem jak Szyc czy Karolak którzy się ciągle lansują

malinek78

Myślę że twoje obawy są przesadzone, ponieważ zwróć uwagę w jakich filmach gra Dorociński a w jakich tamci Panowie i jak są odbierane produkcje z nimi. Chociaż szajba może trafić każdego i nie wiadomo w czym zagra za rok czy dwa. Jeżeli nie zacznie gonć za hajsem i będzie uważnie dobierał rolę to wróże wpisanie się do kanonów naszego kina.

malinek78

bez obaw, Dorociński to ambitny aktor, dużo lepszy od Szyca i Karolaka razem wziętych. szyc chociaż coś potrafi i miał neizłe przebłyski, bo Karolak to beztalencie kompletne.
Dorocińskiego można porównywac do bardzo mocnego Więckiewicza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones