Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
79 097 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

Ten aktor jest drewniany i nie umiem się utożsamić z postaciami przez niego odgrywanymi (roza pitbull i inne). Po prostu zamiast grać, on jest i czyta swoje kwestie. Nic wiecej. Ciagle, ponury, poważny. Wielki mi aktor. Czekam na zrównanie mnie z błotem :)

Wujek_John

Zgadzam się. Jak dla mnie jest strasznie drewniany. W każdym filmie ma taką samą minę. Masakra

Claudia_9513

w pitbullu zagrał wspaniale i w rozmowach nocą również.

Claudia_9513

Skoro on jest drewno i ma tą samą to co powiedzieć o Pawle Małaszyńskim który od kąt pamiętam to czy w serialu czy w filmie czy w spektaklu ,, gra '' jedną miną To dopiero dno

użytkownik usunięty
Wujek_John

Popieram

Wujek_John

Zgadzam się. Gdyby nie jego wygląd nie zagrałby w żadnym większym filmie.

Wujek_John

Jesteście żałośni ;)

michnik6666

Dziękuje za piękny komplement !

Wujek_John

8 LAT temu napisałem ten komentarz i zdanie podtrzymuje.
Jesteś żałosny ; )

michnik6666

A ty jeszcze bardziej ;)

Wujek_John

Za kolejne 8 lat napiszę Ci to samo.Jesteś żałosny.Bydlaku.

Wujek_John

Przyznam się, że do tej pory również nie doceniałam jego gry i nie przekonywała mnie ona absolutnie. Aż obejrzałam pierwszy sezon "Bez tajemnic". Majstersztyk w jego wykonaniu! Szczery szacun! Tą jedną rolą przekonał mnie do siebie.

paulamazurek

Jednak doceniam go trochę za Vinci i Kilerów dwóch

Wujek_John

no cóż ja go bardzo lubię ale szanuję twój gust i twoją opinie choc tego takiego chciwego palanta w Drogówce zagrał nieźle ja go lubię osobiście jak kto woli Pozdro :)

Wujek_John

A ja wręcz przeciwnie, uważam go za aktora nie tylko dobrego, ale nawet wybitnego. Jest po prosty genialny w swych rolach. Zawsze czuję, że on nie gra, a jest daną postacią. Czekam na Oscara:)

użytkownik usunięty
ala_73

Popieram. :)

Wujek_John

Chłopie, nie wiem po co to napisałeś.

Wujek_John

Aktor przystojny. ma warunki lepsze niż Adamczyk, Szyc, czy młody Stuhr ale jego gra mnie nie przekonuje. Czegoś brakuje. Wychodze z kina i zapominam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones