Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
79 097 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

Nie przesadzajcie

użytkownik usunięty

Jak reklama może namącić w głowach! Dorociński to przeciętny aktor, a wy piejecie z
zachwytu, bo na bezrybiu i rak ryba.

Sam jesteś przeciętny gdyby Dorociński urodził się w Stanach to pewnie miałby już dawno Oskara.Wielu gorszych dostaje Oskara a ty piszesz że przeciętny.Zresztą nie warto zwracać uwagi na takich jak ty:D

użytkownik usunięty
Kareivis

Brak ci argumentów, więc próbujesz mnie obrazić. To świadczy o twojej słabości, a także potwierdza, że to Ja mam rację. :)

Nie masz racji. Są tutaj ludzie, którzy jak ja np. obejrzeli 25 filmów z jego udziałem i uważają, że jest wspaniałym aktorem. Reklama ostatnich 2-3 lat wokół jego osoby nic tu nie zmienia, bo tych 25 tytułów nie obejrzałam pod jej wpływem, ale dużo wcześniej.

użytkownik usunięty
iwonka_sl

Powiem tak - ten aktor na tyle mnie nie zajmuje, że nie chce mi się ciągnąć tego tematu. JA KOŃCZĘ TEN WĄTEK. :)

użytkownik usunięty

A może jednak jeszcze jedno zdanie - pokolenie wychowane na Holoubku stosuje zupełnie inne miary i zupełnie inne kryteria. Może dlatego trudno będzie się nam porozumieć. :)

Kolego miar oceniania aktorów jest wiele i nie ma jednej obiektywnej. Można mieć nawet pretensje o to że aktor gra naprawde dobrze i jest charakterytyczny. O tak czytałem opinie że ktoś za dobrze zagrał więc źle zagrał, lub skopiował. Ludziom nie dogodzisz. Dorociński jest dobrym aktorem i jest charakterystyfczny. Nie jest geniuszem pokroju np. Gajosa, ale swoje role odgrywa należycie.
I jeszcze jedno. Masz pretensje do kolegi że próbuje Cię obrazić a sama Twoja próba napisania komentarza ... pozostawie bez komentarza

użytkownik usunięty
aallen

Ależ ja się Aallenie całkowicie z Tobą zgadzam - Dorociński jest aktorem dobrym, a nie świetnym czy genialnym. Zgadzam się też, że ma też obiektywnej miary oceniania aktorów, jest coś takiego, że nikt nie zakwestionuje wielkości Gajosa czy Holoubka.
Takie stanowisko wynika z moich wcześniejszych komentarzy i nie wiem, dlaczego mnie atakujesz.
Musiałeś mnie chyba źle zrozumieć. :)
I nie zauważyłam, żeby moje wypowiedzi były dla kogokolwiek obraźliwe.

Wg. mnie jest świetny w ciężkich, dramatycznych rolach. Na tym polu sprawdza się doskonale.
Ale bardzo go szanuje za to też jakim jest człowiekiem, bardzo kulturalny, skromny i spokojny człowiek.

Skoro twierdzisz marny prowokatorze że Kareivis brakuje argumentów to podaj swoje argumenty udowadniające to że Dorociński jest przeciętniakiem !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones