Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
78 905 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

Na każdy polski film,serial na który natrafię widzę jego,to samo z Borysem Szycem... czy
naprawdę nie ma już innych aktorów do odgrywania głównych ról ?

Robaczek_12

i dobrze że tak się dzieje bo Pan Dorociński to super aktor , przystojny i nie jest celebrytą tak jak Borys Szyc.

kinomanka_13

dla kogo dobrze,dla tego dobrze

Robaczek_12

to fakt,mimo wszystko wolę oglądać Dorocińskiego niż B.Szyca i T..Karolaka

robrojek

No,jeśli wybierać pomiędzy nimi to rzeczywiście,Dorociński już lepszy ; )

Robaczek_12

Gość w sumie dobrze gra, ale jest w nim coś odpychającego, co przeszkadza mi w filmach. Tacy ludzie zawsze wykręcają jakąś aferę. Poza tym na rodzimym rynku już tak jest, że bierze się sprawdzonych (komercyjnie lub niekomercyjnie) aktorów, a świeżą krew i co za tym idzie ryzyko ma się w d.

PanPierdolnik

Rzeczywiście jest w nim coś dziwnego, w filmach wygląda cały czas na naburszonego i wiecznie wkurzonego żadnej radości w nim nie ma...
Reżyserzy biorą wiecznie tych samych aktorów a dlaczego nikt nie pomyśli że oni już się nudzą,żadnych nowych twarzy,nawet rzadko co w serialach się pojawiają jacyś nowi,jest u nas tak jak w filmach Bollywoodzkich...

Robaczek_12

Robaczek, dlaczego jest to dla Ciebie dziwne? W Polsce szukanie talentów aktorskich idzie tak dobrze jak szukanie talentów piłkarskich: nie dziwota, że dane nam jest oglądać zaledwie garstkę utalentowanych ludzi z Polski.

Pozdrawiam

MarekAntonivsz

To prawda..tylko garsta aktorów z Polski jest na tyle utalentowana by się dało ich oglądać. Z ręką na sercu przyznam (i może mi głupio z tego względu), że ostatnimi czasy więcej zaglądam do czeskich produkcji aniżeli polskich.

A co do Dorocińskiego to osobiście lubię go oglądać. A temat Szyca i innych takowych wolałebym przemilczeć...

Robaczek_12

Tylko ten w przeciwieństwie do Szyców i Karolaków wybiera pracę przy dobrych filmach

Robaczek_12

Meryl Streep też jest wszędzie i co w związku z tym? ma sie usunąc ze sceny.Swiadczy to tylko o tym jaki to dobry aktor.

maciekb80

Zależy jakie filmy oglądasz,ja rzadko co ją widzę. Niestety w polskim kinie tak jest,cały czas ci sami aktorzy, i nie chodzi mi o to żeby się ze sceny usunął tylko żeby była różnorodność pod względem aktorskim.

Robaczek_12

Dorociński długo walczył o wypromowanie swojego nazwiska.Udało mu się , i teraz korzysta ze swoich pięciu minut , które może sie przedłużą.

maciekb80

Dokładnie.

Robaczek_12

jak dla mnie Dorociński może być wszędzie :))
natomiast wkurza mnie Adamczyk, który jest bardzo dobrym aktorem a gra w flmach słabych i b. słabych, czego o Dorocińskim ne można powiedzieć (no, może poza dwoma filmami)

Jaga117

dokładnie.Tym bardziej że ostatnio na ekranie nie dośc że gra w dupowatych produkcjach to jeszcze na dodatek dupowato w nich gra.

maciekb80

Właśnie o tym mówię,bo teraz aktorzy biorą to co leci,byle by kasa była i dlatego wszędzie ich pełno ; ]

Robaczek_12

Dorociński bierze byle co?Nawer gdyny brał byle "co" to stworzy z tego "coś"-a dokładnie genialna kreacje,

Berith7777

Tak,niekiedy bierze byle co, i nie widzę żeby z tego "byle co" zrobił "coś" na pewno nie według mnie.

Robaczek_12

O jakiej roli mówisz(piszesz)?

Berith7777

np, "Idealny facet dla mojej dziewczyny" i "Rozmowy nocą".
Przystojny jest, owszem, ale ta wiecznie ponura mina mi się nie podoba,mam wrażenie że w każdym filmie w którym gra ma taki sam wyraz twarzy.

Robaczek_12

Ok,skoro tak uważasz.Pozdrawiam.

Berith7777

Ja również.

Robaczek_12

Jak dla mnie Dorociński nie nadaje się do Polskich filmów bo niestety nie może się w nich w pełni zrealizować.
Btw. w jakich jakże licznych serialach ciągle go wpychają? Bo jak dla mnie do najbardziej sztampowej, a przy okazji średniej ekipy należy Adamczyk czy Karolak.

Kisamcia

Seriale : Głeboka woda,tancerze i jeszcze jakieś,ale nie wiem jaki tytuł. Ja o nim myślę to co napisałam powyżej. Moim zdaniem Karolak i Szyc należą do średniej ekipy,a nawet jeszcze niżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones