Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
78 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

Zminusował swój dorobek

użytkownik usunięty

występując w tej klapie jaką niewątpliwie jest "Idealny facet...". Nigdy mu tego filmu nie zapomnę i myślę, że nie tylko ja. Oj długo będzie musiał facet zmywać po sobie resztki szamba z tej niby komedii.

Identycznego posta wlasnie chcialem napisac:) Zgadzam sie, Dorocinski powinien zagrac w 'Od bohatera do niemal zera':]

az tak zle??? wlasnie ide na to dzisiaj i boje sie, ze przestane lubic mojego jak do tej pory ulubionego polskiego aktora... jesli to co piszecie sie potwierdzi to nie wiem jak mogl sobie to zrobic? jak mozna zniszczyc wizerunek, na ktory sie pracowalo przez lata jedna mierna produkcja?:(

From hero to zero;/ Panie Marcinie apeluje do Pana, jest Pan świetnym aktorem i mógłby pan wybierać ambitniejsze propozycje ról. Ten wyżej wspomniany film jak Idealny facet... był straszną produkcją. Parę dni temu dowiedziałam się, że występuje Pan w nowym serialu z "gwiazdą ma jak masakra" w Tancerzach. Jestem tym faktem wielce wstrząśnięta. Bardzo Pana proszę o to żeby pokazał Pan swój szacunek do siebie i pokazał swoją osobę w ambitnej kreacji. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
chesterka89

Cytat z artykułu w Dzienniku nawiązującego do "Wojny polsko-ruskiej":

"Do miana "dresiarza", chociaż tego dobrego, mógłby z powodzeniem kandydować Despero (grający obecnie we wszystkim co się w Polsce kręci Marcin Dorociński) z "Pitbulla". Obwieszony biżuterią, podgolony i z za krótką kurteczką glina wygląda równie groźnie jak bandyci, których łapie."

To wtrącenie w nawiasie raczej nie brzmi jak komplement :/

Ano gra we wszystkim ;/ jak swojego czasu Zakościelny :P

użytkownik usunięty
malll

Zakościelny nie grał w wszystkim bo go nikt nie chciał tylko w tych 2 komedia romantycznych natomiast Dorociński faktycznie ostatnio gra w wszystkim podobnie jak Szyc tylko ten drugi ma lepsze propozycje. Dorocińskiego można porównać do Tomka Kota, który po dobrym "Skazanym na bluesa" grał w każdej komedii średniej czy słabej, a nawet w bardzo słabej (dobrych się u nas nie za wiele kręci).

http://www.filmweb.pl/f479915/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+na+wybiegu,2009 Kolejna rola we wspaniałym filmie?

użytkownik usunięty

No chyba raczej nie zmywa. Bo gra w serialu "Tancerze", a za niedługo na ekranach "Miłość na wybiegu". Wydaje mi się, że aktor ten w produkcjach tego typu gra zawsze tak samo coś więcej pokazał może w "Rozmowach nocą" ale to może dlatego, że to był jeden z pierwszych takich jego projektów. A każda kolejna rola podobna jest do siebie "Idealny..." potem "Tancerze" pewnie podobnie będzie w "Miłości na wybiegu". On potrzebuje chyba dobrze nakreślonej roli by wykorzystać swój talent, który nie wątpliwie ma wtedy gra świetnie np. "Ogród Luizy", "Pitbull" czy "Boisko bezdomnych" liczę, że "Rewersie" i "Trzech minutach 21:38" będzie lepiej. A takich projektów typowo komercyjnych oby jak najmniej nie sprawdza się w nich przynajmniej moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones