Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
78 905 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

... film z Dorocińskim. Moim zdaniem do najlepszych należą Pitbull i Róża, a najgorszy(trzeba przyznać, że nie za wiele ich jest) chyba Idealny
facet dla mojej dziewczyny

Adamm98

a mi się podoba jego rola w głębokiej wodzie, oraz podobała mi się jego rola w tancerzach

Adamm98

W pitbullu przyćmiły go inne lepsze kreacje, w Obławie to w ostatniej scenie przy kopaniu grobów prawie się ..... . Brawa dla aktora, scenarzysty, reżysera. Nie jestem specjalnie wrażliwy ale ta scena przeorała mnie paznokciami po plecach. Najgorszy nie wiem, zapewne któraś z komedyjek dla przygłupiego wyborcy. Na szczęście z tego nurtu kina uciekł.

Adamm98

Oczywiście jeszcze "Ogród Luizy" świetna jest tam jego rola, jedna z lepszych. Zgadzam się również z Tobą, że "Pitbull" i "Róża" to rewelacyjne jego role.

90ola90

jeszcze dodałabym do tych najlepszych oczywiście "Boisko bezdomnych"

Adamm98

Pitbul, Róża, Ogród Luizy a najgorszy zdecydowanie Miłość na wybiegu

Adamm98

Najlepsze Pitbul, Róża, Lęk wysokości i Ogród Luizy a najgorsza to Idealny facet i Miłość na wybiegu. Całe szczęście że ostatnio gra w lepszych filmach.

Adamm98

W Głębokiej wodzie nie dość, że on jest wspaniały, to w ogóle serial należy do najlepszych polskich produkcji telewizyjnych. W mojej opinii najlepsze role miał w Rewersie, Ogrodzie Luizy i w Krugerandach. Idealny facet, mimo opinii o tym filmie jako o żenadzie, to całkiem dobra rzecz:) Natomiast zawiedziona jestem, że zagrał w Miłości na wybiegu. Żałuję, że nie widziałam jeszcze filmów, w których był bardzo chwalony - Róży, Obławy i Miłości, ale nadrobię;)

savonn

Ach, i zapomniałam dodać Tancerzy do tych najgorszych - największa żenada telewizji polskiej ostatnich lat:)

savonn

akurat Tancerze nie były aż tak tragiczne, ale to kwestia gustu :). Natomiast Róże z całkowitym przekonaniem polecam! Arcydzieło!

Adamm98

no proszę Cię, widziałeś ten "aktorski" poziom? szkoda, że zagrali w nim tacy aktorzy jak właśnie Dorociński, Baka czy choćby Mecwaldowski, chociaż z drugiej strony oni właśnie ten serial na swój sposób uratowali;)PO CZĘŚCI.
Co do tego, że Róża jest arcydziełem, to nie mam najmniejszych wątpliwości:d niebawem nadrobię zaległości

savonn

no dobra warsztat nie był wyśmienity, a wręcz niski( szczególnie narzuca mi się strasznie mnie irytująca Natalia Lesz - moim skromnym zdaniem przereklamowane beztalencie), ale za to fabuła była całkiem ciekawa, a nawet wciągająca, bynajmniej bardziej niż późniejsze gnioty, sory produkcje tvp. A no i najważniejsze jest to, że scenariusza nie pisała Irena łepkowska, czy jak jej tam. ps. Mecwaldowski był mega!. :)

Adamm98

produkcje tvp nie są takie złe, co udowadnia wspomniana przeze mnie Głęboka Woda tudzież talent showy, które są na o wiele wyższym poziomie niż w komercyjnej telewizji. bez przesady ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones