Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
79 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

dorociński jest przystojnym mężczyzną, ale także beznadziejnym aktorem. w ogrodzie luizy i rewersie nie dało się go oglądać. masakra. i on ma średnią 8,6?! co to się dzieje...

kathie_2

Dokładnie - co to się dzieje, żeby w taki sposób wypowiadać się o grze jednego z najlepszych aktorów ostatnich lat... Co to się dzieje..

kathie_2

Chyba kpisz, zdecydowana czołówka aktorów młodego pokolenia.

Hesser

z polską kinematografią NAPRAWDĘ źle się dzieję, skoro bardzo przeciętny aktor jakim jest Dorociński ma tak wysoką notę i jest typowany na czołówkę najlepszych aktorów.

kathie_2

Dorociński jest jednym z najwybitniejszych aktorów jakich nosiła ziemia polska, wystarczy obejrzeć Różę by zobaczyć, iż jest genialny.

kathie_2

Marcin Dorociński w "Rewersie" zagrał rewelacyjnie, wręcz perfekcyjnie. Nawet ja, filmowy laik i amator, to dostrzegłem! Bardzo Ci współczuję... naprawdę. Myślę że powinnaś przestać oglądać filmy. Albo wrócić do oglądania dobranocek i zacząć wszystko od nowa....
Pozdrawiam

talent711

Lubię to :)

kathie_2

lol ty chyba nie masz musku, sory ;/ to jest aktualnie najlepszy aktor młodego pokolenia wiec bitch please

kathie_2

Wiem co by ci się przydało. Lewatywa.

kathie_2

Chrzanisz bzdury gościu...

photograph1

Po prosu gra w filmach, które są dla ciebie za trudne, a jego gra za subtelna- stąd słaba ocena.

Omfalia

Rozumiem, że kierujesz swoje słowa do autora wątku...

photograph1

Tak, przepraszam, coś pomieszałam:-)

Omfalia

Luzik. Pozdrawiam i cieszę się, ze jesteśmy tego samego zdania.

photograph1

Aż tak jesteś ograniczony, że nie rozróżniasz płci?

BartSmith

Wybacz jeśli poczułeś/aś się urażona/y. Nie mniej jednak powyższego faktu to nie zmienia. Przykre, ze z góry zakładasz, że jestem ograniczony. Ty zapewne jesteś cool, masz 1000 znajomych na 'fejsie' i brylujesz w towarzystwie... Pozdro i luzu dużo życzę.

photograph1

Coolness nie ma tutaj nic do rzeczy. Po za tym każdy ma prawo do własnej opinii i może inaczej oceniać aktora. Pisząc "chrzanisz bzdury gościu" chcesz na siłę jej pokazać, że masz rację. A nie lepiej polecić jej jakiś dobry film po którym zmieni swoją opinię? Chociaż czasami jest tak, że dany aktor od początku nam nie pasuje i nawet jakby na głowie stanął nic tego nie zmieni. Zmiana opinii na temat danej osoby czasami wcale nie jest taka prosta.

Ja jeszcze Dorocińskiego nie miałem okazji widzieć w takiej produkcji, po której uznałbym go jako dobrego aktora. Kilka produkcji czeka na obejrzenie, w tym "Róża", "Ogród Luizy" i "Lęk Wysokości". Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

BartSmith

Na siłę pokazać, ze mam rację?!? Gdyby autor użył sformułowania "wg mnie", "moim zdaniem", to wogóle nikt by mu nie odpowiedział bo każdy normalny uszanowałby jego SUBIEKTYWNĄ opinię. A tak człowiek pisze że po prostu tak jest i już... Poza tym nie trzeba się nie wiadomo jak znać na kinie, zeby móc docenić Dorocińskiego. Nie jest rewelacyjnym aktorem, ale na pewno nie jest beznadziejny...
I jeszcze jedno. Chodziło Ci w końcu o to, że pomyliłem płeć autora, czy o to co napisałem, bo w jednym poście czepiasz śię jednego, w drugim drugiego...

photograph1

Jednego i drugiego. "Chrzanisz bzdury gościu..." to dla mnie poziom spod budki z piwem. Pozdrawiam.

BartSmith

Przykro mi. Poziom adekwatny do poziomu postu autora. "Beznadziejny", "masakra" - argumenty godne prof.Miodka... Pozdrawiam.

kathie_2

Jest najlepszym współczesnym aktorem i koniec kropka!.

kathie_2

a mnie on się nie podoba ale to moje zdanie i szanuje wasze nie każdej osobie musi podobać się ten sam aktor czy aktorka ale jedno mogę stwierdzić na pewno ja bym tak nie zagrał

kathie_2

W każdym filmie jest sobą, czyli nie widać postaci którą gra, tylko jego - to jest mój z kolei główny zarzut. Nawet w Jestem Bogiem w samym trailerze widać słabą grę aktorską - naprawdę nie widzicie tego? samo odpalanie papierosa jest mega sztuczne i wręcz kabaretowe

Raul_950

No własnie to odpalanie papierosa jest zajebiste, mega filmowe, tak właśnie wygląda dobra gra aktorska.

0wner2

No właśnie - jest filmowe! a powinno być tak naturalne, jak w rzeczywistości, żebyś czuł że oglądasz prawdziwą historię, a nie aktorów na planie!

kathie_2

Jeśli ktoś uważa, że Dorociński jest słabym aktorem to niech obejrzy sobie PitBulla, gdzie np. Pan Grabowski również udowodnił, że jest świetnym aktorem, że jego umiejętności aktorskie nie kończą się na Świecie Wg Kiepskich.

Czikson

Rola Ferdka Kiepskiego - wbrew pozorom - nie była łatwa do zagrania. Wczuć się w rolę kompletnego przygłupa i wypaść w niej wiarygodnie jest bardzo trudno. Ty uważasz że taki Wesołowski, czy też któryś z braci Mroczków byłby w stanie dobrze zagrać Waldusia? Jeżeli tak to bardzo się mylisz.

kathie_2

Strzelane do ciebie było...?

Rosetta Stoned

Dajcie spokój przecież to jakaś prowokatorka była. Wszyscy wiedzą, że Dorociński świetnym aktorem jest.

kathie_2

Marcin Dorociński jest fenomenalnym aktorem, inteligentnym i szalenie przystojnym mężczyzną.

kathie_2

taaa twoim gustem sie kierować nie bede dziewczynko jak oceniłaś kill bila na 10/10 :D

windproof

Kill Bill jest zajebisty i Marcin Dorociński jest zajebisty :)

kathie_2

Ogród Luizy nie widziałem ale w Rewersie zagrał fenomenalnie tak samo jak w Pit Bullu

atol23

Marcin Dorocinski jak na polskie realia jest aktorem wręcz genialnym! Jego najgorsza rola to ta z Kobiety która pragnęły mężczyzny. Wszystkie inne jego kreacje są fenomenalne.

kathie_2

no sorry, ale w "Rewersie" i w Ogrodzie Liuzy" akurat zagrał abrdzo dobrze i to zupełnie inne postacie

kathie_2

Obejrzyj chociażby Pitbulla, Dorociński jest rewelacyjny, zresztą nawet w takim gniocie jak Rozmowy nocą wymiata ;) uwielbiam go ;)

kathie_2

Po prosu gra w filmach, które są dla ciebie za trudne,
Dorociński jest rewelacyjny:)

kathie_2

No nie wiem co się dzieje...... skoro tak utalentowanego i inteligentnego aktora uważasz za beznadziejnego.... w "ogrodzie luizy" był świetny, w "rewersie" znakomity... a widziałaś go w róży???
Jestem ciekawa kogo uważasz za dobrego aktora :)
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones