Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
79 097 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

ja w serialu "Tancerze". idealnie pasował tam do swojej roli i był głównym powodem dla którego oglądałam ten serial.
Wcześniej widziałam z nim jakiś wywiad, ale nie kojarzyłam kto to jest(lubię czytać wywiady) i było tam coś takiego
red.: "czego nie zrobiłbyś dla roli"
MD: "loda"
he he

number_nine

Widziałam go pierwszy raz chyba w Pitbullu. Przynajmniej w tym filmie zwróciłam na niego uwagę, bo w Killerów dwóch jakoś nie zapadł mi w pamięc;)
Oglądając wywiady z nim czy czytając dochodzę do wniosku, że to miły facet.

alien_2

Despero, wiadomix ;]

taake

ja Marcina Dorocińskiego kojarzyłem do pewnego momentu jako...piłkarza Reprezentacji Artystów Polskich :D pamiętam jego zwycięskiego gola w meczu z Włochami :D wtedy bym nie przypuszczał że za kilkanaście lat będzie jednym z najlepszych polskich aktorów,od kilku lat ma fantastyczną passę i osobiście życzę mu dalszych sukcesów,bo człowiek z niego mocno stąpający po ziemi i sukces nie przewrócił mu w głowie :)

taake

Po obejrzeniu "Rozmów Nocą" można by pomyśleć ze ciepła klucha ale w pittbulu mnie zaimponował,jeden z lepszych polskich aktorów jak dla mnie

alien_2

Pitbull

użytkownik usunięty
number_nine

W sumie od tych nowszych się zaczęło - pierwszy film to "Lęk Wysokości", później "Róża" i genialny "Jesteś Bogiem". Ale muszę nadrobić te starsze. W każdym razie Dorociński to mistrz ;)

number_nine

W zasadzie to Ekstradycja, potem skojarzyłam go z Ekstadycji w epizodzie w serialu Dom, potem Tajemnica Twierdzy Szyfrow. A na uwienczenie oczywiscie jeszcze Pitbull. Tak to sie zaczelo.

number_nine

Pitbull :) Film, a potem serial ;)

AdamBayern01

Tancerze??? Na Boga ktoś jeszcze ogląda takie gówna poza emerytkami i głupimi babami które nie mają co robić z czasem? To tak jakby poznać De Niro w jego najsłabszym filmie czyli Zawodowcach albo Pacino w Gigli czy jak to się tam nazywa.

number_nine

W Czasie honoru na pewno mógłby zagrać jakąś ciekawą postać.

number_nine

podobnie jak alien_2, w Pitbullu, ale w serialu, filmu nie oglądałam (jeszcze), ale najbardziej podobał mi się chyba w Boisku bezdomnych i Lęku wysokości.

number_nine

Pitbull, jako Despero jest genialny, miód cud. wcześniej w Show, tam zagrał trochę drętwo.

number_nine

No cóż w każdym filmie gra tak samo oszczędnie niewiele się zmienia .

kgrazyna

Nie wiem, jakie filmy z nim widziałaś, ale jak masz taką opinię, to na pewno za mało.

number_nine

Killerów 2-ch, Camera Cafe

number_nine

hmmm... pierwsze Krugerandy, potem dopiero Boisko Bezdomnych.

number_nine

Nie jestem pewna ale pierwszy raz go zobaczyłam w filmie "Vinci"

użytkownik usunięty
number_nine

ja też pierwszy raz widziałam go w Tancerzach ;) dwa odcinki i już stał się moim ulubionym aktorem < 3 brunet z zarostem *.*

użytkownik usunięty

a to z tym lodem to u Wojewódzkiego było ;)

number_nine

Ja dawno temu w "Rewersie", ale doceniłam go dopiero teraz po "Róży".

number_nine

Jesteś Bogiem :D

mania22

W "Miasteczku"
pamięta to ktoś jeszcze? :-)

syla31

oj pamieta :) ja tez własnie wtedy poznałam Marcina

number_nine

tylko i wyłącznie Pitbull a i jeszcze dorzucę "boisko bezdomnych" wg mnie to najlepszy polski aktor "młodego" pokolenia

number_nine

ja poznałem go niedawno, w filmie Rewers, bardzo dobry aktor:)

number_nine

a ja zobaczyłam go po raz pierwszy w "Vincim" i od razu zwróciłam uwagę, bo moim zdaniem idealnie odtworzył postać policjanta z Krakowskiego Komisariatu nr 1 (wygląd, zachowanie, sposób wyrażania się) - akurat wcześniej załatwiałam tam dwie sprawy i policjanci mnie obsługujący byli właśnie tacy!!!;
w "Show" go zupełnie nie pamiętam, więc potem była chyba "Barbórka" i serial "Pitbull", gdzie już wsiąkłam i zaczęłam szukać filmów z jego udziałem a po "Ogrodzie Luizy" to już wpadłam po uszy ;)))

number_nine

Ja po raz pierwszy zobaczyłam Marcina w Barbórce. Magiczny film.

number_nine

2004 r. - "Pitbull"

number_nine

Po raz pierwszy obejrzałam z nim film ''Ogród Luizy''. Genialny :) a teraz nadrabiam,

number_nine

"OgródLuizy" cudowny... :)

number_nine

Ja też pierwszy raz zobaczyłam Dorocińskiego w "Tancerzach" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones