Marcin KowalczykIII

8,5
15 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kowalczyk

Do dziś jak patrzę na zdjęcie Kowalczyka to mi ściska serce, tak dobrze zagrał Maga! Ukazał jego tajemniczość, odosobnienie i dziwność. Szkoda tylko, że w filmie ominięto istotne fakty z życia artysty (wojsko, HIV, schizofrenia). FILM REWELACJA, przenosi w czasy, które mimo wielu trudności były wg mnie najlepsze! Bardzo smutna historia, a wszystko prawdziwe (bloki, mieszkanie Maga itd) nie sposób się nie wzruszyć. Muszę już dać sobie spokój z tym wszystkim bo miałam lekką depresję przez kilka dni, na nowo przeżywałam historię i jej tragiczny finał a film to jeszcze pogłębił bardziej. ufff jak się uleczyć?

srubeczka17

To prawda. Moment, w którym zaczyna nawijać ' Plus i minus'.. mistrzostwo. Przez prawie cały film na sali ktoś coś jadł, pił albo śmiał się z niektórych fragmentów.. nastał wątek świąt i każdy siedział po cichu wpatrzony w ekran po czym na końcu wychodził ze spuszczoną głową. Wielkie brawa!.

shake20

ciary

shake20

znalazłam taki wywiad http://www.youtube.com/watch?v=nl2Po-lyaYA od 6 minuty dziennikarka się pyta ,czy to oni rapowali i się zastanawiam czemu Marcin ma takie dziwne spojrzenie, przecież wiadomo ,że to on wykonał to na klatce i to jego głos.. ta scena była nagrywana jak on naprawdę śpiewał w chwili nagrywania nie?Nie ,że podłożyli mu jego głos prawda?przeciez widać jak łapie powietrze i w ogóle.tak się pytam dla pewności.

moniq60

No patrząc chociaż na sam wyraz jego twarzy i emocje przy tym to raczej nie ma wątpliwości. Świetna rola ;)

shake20

świetnie zagrana *

shake20

scena z "plus i minus" byla chyba najlepsza w calym filmie, przez cala scene siedzialam z taka miną ":O", ciary!!!

srubeczka17

Jak to się stało że pierwsza rola tego aktora i zagrał najlepiej z całej trójki?
wielki gratulacje!

anuleczka044

To jak rapował to naprawdę szacun, "plus i minus "i "nowiny " genialne wykonanie , bardzo dobry debiut chłopak ma.zdziwiłam się jak go zobaczyłam w jakimś wywiadzie, dłuższe włosy, zarost , w ogóle inny strój, zdziwiłam się ,że tak wygląda naprawdę , totalnie inaczej wygląda na codzień niż w filmie, co jest oczywiście zrozumiałe, ale jednak zdziwiłam się:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones