Marcin KowalczykIII

8,5
15 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kowalczyk
zaluakj2

Ano mozna! to widac golym okiem, kto ma zadatki na rewelacyjnego aktora!!!

navara36

Zgadzam się. Ludzie, wy nie słuchajcie zaluakj2, on/ona same głupie rzeczy pisze. Tylko trolluje. Nie ma co robić najwidoczniej. A przy okazji: NAWET MERYL STREEP KIEDYŚ MIAŁA TYLKO 1 FILM W FILMOGRAFII I BYŁA POCZĄTKUJĄCĄ AKTORKĄ! Więc niech się nikt nie czepia, że "oceniam, chociaż grał tylko w 1 filmie"!!

zaluakj2

gimbaza atakuje...

zaluakj2

Jeśli gość grał tylko w jednym filmie to nie wiem w jakich innych kryteriach można go oceniać ;/

moooras

Nuta zazdrości czy co? przecież nie występował już nigdzie, to debiutant. Uważasz, że mamy czekać np. do 2015 roku aż może gdzieś jeszcze zagra i dopiero wtedy ocenić..Do tego czasu połowa osób o nim zapomni. Przestań, jest na FW więc każdy ma prawo oceniać.

magda21

A czemu odpisujesz mi, a nie autorowi tematu?

moooras

o faktycznie, przepraszam. pomyliły mi się wasze obrazki.

zaluakj2

fakt, pokazał spore umiejętności (plus i minus- świetne) ale rzeczywiście, najpierw fajnie by było zobaczyć inne kreacje. co, biorąc pod uwagę popularność 'jesteś bogiem', niedługo nastąpi ;)

zaluakj2

a tak to - zagrał genialnie!

zaluakj2

Ty sie lepiej zastanów jak można prostytutke zgwałcić.

zaluakj2

Jak widać na załączonym przykładzie - można. ;) Na razie nic tylko zachwycił, ale druga rola zawsze sprawdzianem, to prawda.

zaluakj2

Nie kłam bo już 1121

Zajcevv

Yyy ale 8 dni temu 992....

zaluakj2

Jak się patrzy na aktora ponad 100min ( co z tego że w jednym filmie) to chyba raczej można ocenić jego umiejętności? :D

Oluchna_92

No! Zgodzę się z tym. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zaluakj2

Nie wiesz?To się dowiedz

zaluakj2

Jak grał w jednym to z jakich filmów jeszcze można go oceniać gimbusie?

zaluakj2

Nuta zazdrości czy co? przecież nie występował już nigdzie, to debiutant. Uważasz, że mamy czekać np. do 2015 roku aż może gdzieś jeszcze zagra i dopiero wtedy ocenić..Do tego czasu połowa osób o nim zapomni. Przestań, jest na FW więc każdy ma prawo oceniać.

zaluakj2

można poprostu ocenić obecne osiągnięcia... mimo że to jeden film. Nie ma w tym nic dziwnego. Jezeli ktos uwaza ze debiut udany to ma prawo to ocenic.

jahrek

Właśnie, zresztą wystarczy jeden film a dobry niż sto kiepskich filmów.

zaluakj2

a słyszałeś/łaś jak zarapował + i - albo nowiny + gra aktorska? zapowiada sie genialnie warto sledzić jego kariere

aniol12

Kocham Nowiny! I jeszcze z Pfk to Chwile Ulotne. A Ty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones