Marcin KowalczykIII

8,5
15 607 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kowalczyk

Jestem bardzo zaskoczona, że film ”Jesteś Bogiem” jest debiutem Marcina Kowalczyka! Oglądając film, byłam przekonana, że pod jego filmografią znajdzie się przynajmniej kilka tytułów, że jest to już aktor z „jakimś” doświadczeniem, może niekomercyjnym (bo twarz aktora była mi całkowicie nieznana), ale jednak „jakimś”! Dlaczego? Bo rzadko debiut może tak zwalić z kolan. O zespole słyszałam, znam niektóre piosenki, fanką nigdy nie byłam, również nie zagłębiałam się nigdy w historię o Paktofonice, tak samo nie mam pojęcia, czy odegrana przez Pana Marcina rola to czyste odzwierciedlenie samego Magika – bo nie mam pojęcia jakim Magik był człowiekiem, więc skupiłam się przede wszystkim na grze aktorskiej. Według mnie wyznacznikiem dobrego aktorstwa jest to, że widz nie widzi ani grama fałszu w odegranej roli, że wierzy aktorowi w każde jego słowo, gest, a przede wszystkim w każdą jego emocję. I ja jemu uwierzyłam :). Mam nadzieję tylko, że to początek jego dobrych ról!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones