Marcin Mroczek

3,8
947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Mroczek

Takiego talentu aktorskiego dawno nie dane było mi ujrzeć. Jego mimika oraz ekspresja tchną życie w każdą role w jaką się wcieli. Jego kunszt aktorski, doskonalony zapewne od dzieciństwa stojący na światowym oscarowym poziomie zawstydziłby niejednego holi łódzkiego aktora. Z niecierpliwością oczekuję jego następnych ról , oglądanie jego talentu jest dla mojej duszy jak miód lipowy dla podniebienia. Brawo

użytkownik usunięty
Potezny_szescianin

Mam nadzieję, że słusznie podejrzewam, iż miała być to ironia. I szczerze powiedziawszy, całkiem udana.

absolutnie zgadzam sie z Carrie, ironia... sarkazm... w innym wypadku pozostawiam to bez komentarza.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

tu raczej nie ma sie co zastanawiac, racja, siwat lezy u jego stop!!

Potezny_szescianin

biedaczek marnuje się, może tak nakręcić "O dwóch takich, co ukradli księżyc w IV RP"

Potezny_szescianin

Sluchaj mam 3 pytania 1 dobrze sie czujesz? 2 kiedy ostatni raz robilas tomografie mózgu? (niewaznie kiedy POWTORZ TO BADANIE) i 3 jesli swiat lezy u jego stop to ja sie emigruje do Turcji!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones