Marcin Mroczek

3,8
947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Mroczek

razem ze swoim bratem bliźniakiem tworzą najlepszy duet w polskim kinie.

guziol99

Zacznijmy od tego, że w jakim kinie?? nie przypominam, żeby zagrali dobrą i większą role w filmie fabularnym. A tak pozatem co do twojego komnta...BEZ KOMENTARZA..albo masz na łeb alebo jests z nimi spokrewniony (jezeli tak współczuje).

guziol99

No co Ty!!! Cała obsada mdłości jest świetna tereska, natalka, kingusia, ewunia i cała reszta wyłaczając Lucka czyli Pyrkosza który nie potrafi grać!!!!wszyscy są moimi fanami a ja jestem ich największa idolką. Mam nadzieję, że ten boski serial wszechczasów nigdy sie nie skończy!!!!!! jest całym moim życie, żyję nim i w ogóle. Chciałabym umówic sie z któryms z mroczków, są tacy boscy!!! Jak ja ich koffusiam:*

guziol99

Yeah,najlepszy serialowy duet "m jak miłość" czyli Zjebbott i Kurwello.

guziol99

chyba żartujesz.


PS: złota rybko, wszyscy są Twoimi idolami, a Ty ich fanką, nie na odwrót.

miss_Kiedis

No co Ty! Wiem przecież, a tekst autora to prowokacja, nie ma tak głupich ludzi :)

Gold_Fish

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAA A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
guziol99

Tak z pewnością! Chyba w kinie Bułgarskim.
Jak masz pisać tak pojebane myśli filozoficzne to lepiej napisz do BRAVO do rubryki "trudne tematy"

Powtórze jeszcze raz

HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAA AAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAA AAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA
HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA

HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA

HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA

guziol99

o matko xD chłopie ! o jakim kinie ty mówisz ?!
o M JAK MIŁOŚĆ ?! to wg. ciebie jest kino ?
jeżeli tak to gratuluję ;]

a poza tym Mroczkowie to.. wogóle nie chce mi się nawet o nich mówić.
Poprostu jeden wielki żaaal.

i będę się smiać z każdej osoby, która ich lubi, chociaż zazwyczaj tego nie robię. Ale Mroczkowie to mi nadzwyczajnie działają na nerwy.

jeszcze raz -ŻAL.

guziol99

Chyba że najlepszy duet pary kretynów, których nic nie przebije w ich pedałowatym życiu. buhaaaaabuhaaaaaaaahaaahahahahbuhahahah ale komentarz.

makichiki

co ty najlepszy duet w polskim kinie to Bolek i Lolek. Oni przynajmnniej potrafią stworzyć jakąs kreację swoją rolą, widać że im zależy na tym aby widzom przesłac jakieś przesłanie i wogółe ich związek jest czysto zawodowy. A te zamroczone łajzy to tylko do roli krzaków w Alien vs Predator 2 się nadają albo do roli szyby w Szkalenej pułapce. Na moje to oni nigdy nawet nie zbliża sie do poziomu Bolka i Lolka, poprostu za wysokie progi i tyle , niech lepiej wyjadą do Angli w fabryce folii robićm może tam ich docenią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones