Marcin Mroczek

3,8
944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Mroczek

Dlaczego nikt w telewizji nie pokazuje jaka jest prawda? Czemu nie pokazują, że te nagrody które dostają pseudogwiazdy są nieprawdziwe? Dlaczego wmawiają nam, że ich lubimy skoro tak nie jest? Zauważcie, że czytając komentarze o pseudo-gwiazdach jakimi są mroczki czy cichopek. Wszyscy są zgodni. Oni są do bani, nikt ich nie lubi, nie mają talentu. A telewizja oczywiście kłamie (tutaj ameryki nie odkryłem). To obraza dla nas. Powinno się zabronić wręcz płacenia abonamentu i nabijania kieszeni za badziewie jakie ludziom serwują.

He he a zastanawialiście się co mroczek w filmie robił z lapkiem? Myślicie, że wchodził na to forum i to czytał? Ciekawe czy ten cymbał umie czytać. Podejrzewam, że jeśli jest ktoś kto go broni to on sam pod innym nickiem... hehehe żałosny buc.

skt84

Zgadzam się w 100 procentach

skt84

Ja go bronię.Aktorem jest tragicznym a w zasadzie nie jest aktorem.Co to ma jednak do jego inteligencji?W czym on tak Cię wkurza?Gra w jednym serialu,którego nikt Ci przecież nie każe oglądać.Przeszkadza Ci,że występuje w jakichś durnych programach?Przecież w tych programach nie wystąpi żadnej artysta,który się ceni.Nie wiem więc w czym rzecz.

irish23_faurepavane

Gdyby obok Mroczka w jakiś tańcu z czymś wystąpił taki Stuhr czy Gajos czułbym się obrażony.Jednak nie wystąpił tam jeszcze nikt kto osobiście dla mnie jest ważny.

irish23_faurepavane

Bo może Stuhr wie, że stojąc obok takiego zaryzykował by to, że straci w ludziach.

BTW. Dopóki w tym kraju abonament (rzekomo) jest obowiązkowy. Mam prawo narzekać. Po prostu zamiast tych buraków mogliby puścić coś innego. Po za tym TVP jest telewizją publiczną. Jak widzisz, nie narzekam na buractwo z TVN-u czy Polsatu bo tamci żyją z reklam których nie oglądam. Jednak gdy komuś wciskają kit, że abonament płacić należy a w zamian za to dostaję mroczków to się we mnie krew gotuje. Rozumiesz teraz?

skt84

Moja babcia ich uwielbia mimo że ich nie odroznia.Oni moga jeszcze cos osiagnąc w zyciu.

Wielki_Krytyk_

tak , śmierć i natychmiastowe pójście do nieba gdyż są niewinni pod każdym względem
zagrali w 2-3 filmach i serialach i wielkie gwiazdy
dobrze że m jak mroczek coraz rzadziej leci na antenie

Wielki_Krytyk_

Oni moga "jeszcze" cos osiagnąc w zyciu. - Jeszcze?! To płacisz abonament i mówisz, że jeszcze mogą coś osiągnąć? Też bym tak chciał pokazywać mordę Polakom i zgarniać za to kasę. I patrzeć na te przygnębione gęby ludzi, którzy mają jakiś talent i chcieliby gdzieś zagrać ale nieee! Po co...

skt84

Zgadzam się. Mam kolegę po studiach aktorskich we Wrocławiu i co? Dyplom - jest, talent - jest, ale nie ma szans na przebicie, bo takich jak on jest wielu. Dlaczego? No właśnie - bo który przeciętny człowiek zechce w kolorowych czasopismach czytać wywiady z artystami, którzy posługują się terminologią literacko - teatralną, mają wysokie priorytety, wykształcenie, erudycję, itd. Lepiej pokazać kogoś takiego jak potencjalny czytelnik - zwykłego chłopaczka ze zwykłej polskiej rodziny, który jest w gruncie rzeczy prosty, ale uroczy i gra w ulubionym serialu. Żyjemy w czasach gdzie wrażliwość społeczna sięga bruku, wystarczy spojrzeć na ramówkę telewizji. Niestety "Lot nad kukułczym gniazdem", "Listę Schindlera", filmy Ingmara Bergmana, Kieślowskiego, Kurosawy czy utalentowanych reżyserów młodszej generacji: Magdaleny Piekorz i Jana Jakuba Kolskiego wypierają filmy z van Dammem, Seagalem i nasze polskie seriale. Smutne, ale prawdziwe.

ornell

Nie jest tak źle. W publicznej telewizji też można oglądać ambitne kino.... Po 23:55 :)

ornell

No tak ale kto chce dzisiaj mroczka oglądać i to co on ma do powiedzenia.

skt84

Średnia 2,2 to i tak za wysoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones