Na pudlu jest artykuł gdzie widać jak schwycił Kaczorowską za dupę. Przecież to ani nie służy prokreacji ani nawet nie są małżeństwem sakramentalnym, a według nowych przepisów to praktycznie jest gwałt. Powinny się tym zająć organy ścigania.
Wg mnie jego rola w Na dobre i złe jest świetna. Bardzo mnie przekonuje jego charakter niepoprawnego romantyka. To nie jest aktor jednej miny i potrafi zagrać wg mnie każdą sytuację. Szacun