Marek Piwowski

7,3
541 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Marek Piwowski

Oglądałem Rysia , gdzieś do połowy , bo wiecej nie byłem w stanie .
To niesamowite , jak inteligentny , dowcipny człowiek moze zrobić takiego knota !
te żarty o wibratorach i panienka pod biurkiem .....
szkoda gadać.
Jednyne wytłumaczenie , które przychodzi mi do głowy jest takie , ze Tym poświęcił się dla IDEI .
Idea to dowalenie PISowi za wszelką cenę , nie zważając , ze przy okazji kompromituje się siebie i cały dotychczasowy dorobek .
Dlatego w tym filmie przewijają się inni salonowi twórcy , których wizję świata określa najnowsze wydanie gazety Wyborczej : Janda , Tyszkiewicz , Kondrat ( ostatnie pochylał się nad losem pielęgniarek ) no i SBecki kapuś Piwowski.

Piwowski dał się poznać w pięknych latach 90 , kiedy Nadredaktor AM określał precyzyjnie co mamy wiedzieć z historii a czego nie , jako niezgorszy manipulator i spec od "mokrej roboty" : "Uprowadzeniem Agaty" wykończył porządnego człowieka , Andrzeja Kerna.

Przypadek Tyma jest podobny do Bartoszewskiego : człowiek z dorobkiem , ładny życiorys i taraz to wszystko zdezawuować i stracić .
Szkoda tak na starość....

krakauer

Świetne, świetne. Nie myślałeś nigdy, żeby rzucać takimi tekstami ze sceny? Kariera komika murowana.

krakauer

A w rodzinie to już wszyscy zdrowi ?
[ za krótki ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones