Maria Dębska

7,4
11 681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Dębska

(no może nie większość), ale na pewno Dębska, Wieniawa, czy Więdłocha. Za cholerę nie mogę ich odróżnić.

sowanna

porostu maja podobny typ urody, charakteryzacja w filmie tez robi swoje,pewnie jak by zob,je razem na żywo - widać by było różnice

mariusz2008

Dopiero przy napisach końcowych zorientowałam się, że to nie Agnieszka Więdłocha, ups...

sowanna

Nie zestawiaj aktorek typu Więdłocha czy Dębska z Wieniawą, bez przesady bo to jednak lekka obraza dla nich..

paczi88

Dębska z tej trójki jest najlepsza i gra znakomicie, Więdłocha bardziej do lekkich filmów, Wieniawa to bardziej serialowa aktoreczka

sowanna

Szumowska kiedyś powiedziała że jak chodziła po szkołach teatralnych żeby szukać sobie kandydatek do roli w jej filmach to zobaczyła że wszystkie wyglądają tak samo i wybierane są jak do zespołu Mazowsze kopiuj/wklej. Dlatego potem szuka na ulicy naturszczyków

maciekb80

Coś w tym jest. I o ile Szumowska z reguły robi niezwykle przeciętne kino, to w tym wypadku ma sporo racji.

sowanna

Bardzo trafne spostrzeżenie i z tym samym "zażaleniem" chciałem tu wpaść. Mnie się Dębska nagminnie myli z Sobocińską i Malikowską.

sowanna

te same koszerne nosy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones