Marian Kociniak

8,5
12 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marian Kociniak

Wielki aktor wspaniały człowiek.
CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!!!
Dołączyłes Murgrabio do Hrabiego,Kwiczoła, Janosika i innych aby Pan Bócka pocieszać swoim wspaniałym humorem.Spoczywaj w pokoju.

andih

tak to prawda, teraz to sami celebryci zostaną. Jestem nadal wstrząśnięta jak mi koleżanka z pracy o tym powiedziała a przed dowiedzeniem się o śmierci Pana Mariana mówiłam o nim , woogle o nim dużo mówiłam bo go uwielbiałam za Franka, Murgrabiego, Kabata, za wspaniały głos, że wspaniale śpiewał włącz sobie na you tubie to się przekonasz jaki Pan Marian był utalentowany. Ja i moja koleżanka mówiłyśmy że Kociniak to facet do tańca i do różańca. Wiele lat temu chciałam być reżyserem i postanowiłam wtedy że będę obsadzać Kociniaka w swoich filmach.

kinomanka_13

Znam jego twórczość jako pieśniarza, głos wspaniały, ciepły, choćby ,,Powtórka z rozrywki....". Mówi się ze nie ma ludzi niezastąpionych, nie wiem czy to prawda??????????????

andih

z tym że nie ma ludzi niezastąpionych to u mnie to 50/50 polecam ci piosenkę Pana Mariana i Pani Ireny Santor najpiękniejsi są kochankowie.

kinomanka_13

Jestem co prawda fanem rocka Floydzi , Stonsi, Purple itp ale często sięgam po coś spokojniejszego: PIwnica i A Szałapak,Bułat Okudżawa, E Fetting . Wykonanie ,,Królowej polskiej piosenki" z P.Marianem boskie.
Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam

andih

czasem się przydaję, a możesz podać mi link do ,, Królowej Polskiej piosenki ". Polecam ci ,, Pieść o Robaku " w wykonaniu Pana Mariana no i ,, Cyrulik Jesienny" gdzie Pan Marian śpiewał tą piosenkę w programie ,, Gallux show ". W zeszłą niedzielę był program ,, Olga Lipińska zaprasza " i pokazali fragment programu ,, Gallux show " i Pan Marian pięknie śpiewał nie pamiętam tytułu iosenki ale w zwrotce było ,, Ja was załatwię ja was wykończę " jakoś tak na wstępie było ,, Ja was załatwię ". Powiem ci że koleżanka mojej mamy dowiedziała się że 11 stycznia 2013 miała być studniówka w 77 urodziny Pana Mariana powiedziała że mam go na studniówkę zaprosić ale studniówka była 12 stycznia do dziś sobie to wyobrażam jakby Kociniak był na mojej studniówce musiałabym go z żoną zaprosić żeby koledzy, koleżanki, nauczyciele pomyśleli że to moi dziadkowie albo wujek i ciocia.

kinomanka_13

Wpisuję na YT Irena Santor i leci non stop.Miłych wrażeń estetycznych!!!!PA

andih

piękna piosenka co ? słuchałam też piosenki Pani Santor i Pana Kociniaka ,, Najbardziej lubię z tobą ranki ". Mam nadzieję że Pani Santor wypowie się o Kociniaku przecież 2 piosenki z nim zaśpiewała i mam nadzieję że pójdzie na jej pogrzeb.

kinomanka_13

sorry na jego pogrzeb pomyliło mi się bo jak w laptopie piszę to mi się trochę klawisze mylą.

kinomanka_13

Oglądnij <<Ostatnią akcję>>.Tam gra ekipa

andih

widziałam ten film i oglądałam go parę razy film cudowny gdy nie Kociniak, Krafftówna, Machulski, Fronczewski, Siemion, Ordon, Janowska ten film by nie był fajny, szkoda że to ostatnia rola Pana Mariana.

kinomanka_13

Dzisiejsi ,,aktorzy", poza wyjątkami, to miernoty!!!!!

andih

zgadzam się z tobą z młodego pokolenia to świetnymi aktorami/aktorkami są : Joanna Kulig, Joanna Moro, Paweł Domagała tylko te 3 osoby mi przyszły do głowy.

kinomanka_13

Tak ale to są wyjątki...ale odchodzi pokolenie aktorów którzy byli symbolami polskiego kina ze starego pokolenia (tych po 80-tce) zostali juz tylko Pyrkosz,Karewicz,Michnikowski,Kobuszewski,Gołas,Pieczka i chyba koniec z tych wielkich nazwisk dobrze ze z reżyserów mamy jeszcze najlepszych Wajda,Polański,Hoffman czy Zanussi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones