Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

Ale i tak go lubię, bo muzycznie koleś jest po prostu genialny xD.

Naciulek

xD nieźle powiedziane :D
wiem, ze za krótki

rose_18

On nie jest świrem,jest bardzo inteligętny i poprostu sie wyróżnia od innych bo tak chciał ;P
Muza genialna - zgadzam sie.
Satanista hmmm co z tego ?? na swiecie jest tyle satanistów ze kalkulator nie ma takiej liczby ;]

Bover0

Manson satanistą hahahahahahah


za krotki


disposable

A może nie ?
Nawet jest kimś ważnym w tym sataniźmie ale nie znam szczegolów :P jakąś ważną tam osobą...

Bover0

Tak jest kapłanem kościoła satanistycznego i co z tego, poczytaj sobie najpierw trochę jego wywiadów, a sie pisz z dupy że jest satanistą.

disposable

wlasciwie to byl. genialna jak dla mnie, jesli chodzi o plyty, jest MA. Uwielbiam ten album. I jeszcze Groteska jest swietna. reszta taka sobie

Amish1188

MA ? Nie znam takiej płyty Mansona a zdawało mi sie,że mam jego dyskografie.

Golden Age Of Grotesque to jego najleprzy album połowe piosenek moge ocenić na 9/10 i 10/10 :P

Holy wood też dosłownie wymiata ale wole groteska.

Bover0

To taki skrot od Mechanical Animals ;)

Amish1188

Aha
Średnia jest ta płytka...

Bover0

czy to "najleprzy" z twojej pzedostatniej wypowiedzi to zamierzony błąd?

rose_18

sorki. przedostatniej. ale to literówka ^^

rose_18

a do kogo to pytanie ?

Naciulek

Powiedz mi jedno - wiesz kto to jest satanista?
jesli tak - to napisz co to jest wg ciebie!

Naciulek

MM nie jest satanistą, przyjął godność kapłana grzecznościowo, od swojego przyjaciela, ale nie wykonuje funkcji i nie odprawia mszy ani nic poza tym. W wielu wywiadach przyznał, ze jest przeciwny wszelkiej religii, także satanistycznej.

bishop_3

właśnie chciałam to napisać, ale widzę, że już mnie ten tłum cały wyprzedził. M. Manson kiedyś powiedział "Jestem sam sobie Bogiem i sam sobie szatanem.". Nie wiem o ile był to przejaw jakichś narcystycznych upodobań, jednak wydaję mi się, że chodziło mu właśnie o ateizm (lub agnostycyzm- az tak dokładnie nie zagłębiam się w jego przekonania, ale co mogę wolałam sprostować).

sufitowosc

Chory człowiek, dziwadło po prostu. Nazywajmy rzeczy po imieniu!

MR_ciachciach

no tak niektórzy wolą teletubisie

MR_ciachciach

Myślę, że gdyby na świecie było trochę więcej takich 'dziwadeł', ten zdecydowanie byłby lepszy.
On nie jest żadnym satanistą, przyjął ten 'urząd' bardziej dla komerchy, jednak lepiej byś się coś o nim dowiedział zamiast wyzywać, bo pewnie nie masz o człowieku zielonego pojęcia.

Amish1188

zgadzam się























Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones