Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson
locha und maciora

Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.. To Ty jesteś pajacem i po prostu mu zazdrościsz. On jest kimś a Ty nikim i na tym to polega.

użytkownik usunięty
locha und maciora

Nie rozumiem ludzi, którzy tworzą tak idiotyczne tematy;( Jak kogoś nie znasz, to go nie oceniaj!
A tak w ogóle to na ch** wchodzisz na profil kogoś, kto wg Ciebie jest "zwykłym pajacem amerykańskim i nic poza tym!"?!

Zgadzam się z ' ania513 ' . Czy wypisywanie takich rzeczy sprawia ci przyjemność ?

użytkownik usunięty
adka44

Dziękuję za przyznanie racji;)

locha und maciora

chociaż, że jestem fanem muzyki metalowej, to ja się z tobą zgadzam, zwykła podróbka osbourne'a i innych jego pokroju, no i błazen ;)

użytkownik usunięty
_aLEXander_

"Podróbka Osbourne'a"??? O shit! Sory, ale to raczej Manson jest bardziej znany na świecie;(
Aha i nazwiska pisze się z wielkiej litery!!

Oho. Widzę z braku argumencików błahych błędów się czepiamy. Fakt jest taki że koleś ma nierówno pod sufitem i tyle.
"Nie rozumiem ludzi, którzy tworzą tak idiotyczne tematy;( Jak kogoś nie znasz, to go nie oceniaj!"
Więc przeczytałem temat pod tytułem "najbardziej kontrowersyjne akcje mansona". Pozwólcie że zacytuję owe 'akcje':
"wiem ze podpalił perkusiste", "obnazał sie na scenie", "Podpalał krzyze", "Podarł Biblie na koncercie", "Na jednym z koncertów zesrał się na scenie i powiedział, że jeśli zrobi ktoś coś bardziej obrzydliwego to da mu gitarę. Tak więc jakiś facet wszedł i zjadł tego shita hehe." Słyszałam, że kupił szkielet jakiegoś małego chińczyka", otarł sie genitaliami o szyję ochroniarza", "Onanizował się na scenie". To co przeczytałem daje mi już wystarczający obraz jego osoby. Pajacem bym go nie nazwał. Bardziej świrem, brudasem, psycholem, satanistą. Człowiek ewidentnie nienormalny. I kim on niby dla was jest? Wzorem? Ta. napiszcie mi że się nie znam, jestem nikim, że was prowokuje, że "po ch*j" tu wchodziłem. Ja byłem właśnie ciekaw ilu jest ludzi jemu podobnych. Jeśli jutro pójdę do centrum miasta i zesram się na środku ulicy to rozumiem że też zostaniecie moimi fanami? Jesteście żałośni ludzie.

locha und maciora

Po co odpowiadacie na posty tego bota. Dziecko nie potrafi ułożyć sensownego tematu i stara się zabłysnąć.

użytkownik usunięty
maggie_magda

śmieszna jesteś, jak Manson zresztą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones