Mariusz Wilczyński

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/535228/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":97,"rate":7.608247422680412,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/535228/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":50,"rate":7.18,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/535228/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":20,"rate":6.75,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":5,"name":"productionDesigner","above5p":true,"career":{"name":"scenograf"},"ranking":{"name":"Scenografii","link":"/person/ajax/roles/535228/5","url":"/ranking/person/productionDesigner"},"rating":{"count":12,"rate":8.083333333333334,"desc":"ocen","profession":"scenografii"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autor materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/535228/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":8,"rate":8.25,"desc":"ocen","profession":"materiałów do scenariusza"}},{"id":3,"name":"cinematographer","above5p":false,"career":{"name":"operator"},"ranking":{"name":"Zdjęć","link":"/person/ajax/roles/535228/3","url":"/ranking/person/cinematographer"},"rating":{"count":8,"rate":7.375,"desc":"ocen","profession":"zdjęć"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/535228/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":7,"rate":7.428571428571429,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":4,"name":"music","above5p":false,"career":{"name":"kompozytor"},"ranking":{"name":"Muzyki","link":"/person/ajax/roles/535228/4","url":"/ranking/person/music"},"rating":{"count":4,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"muzyki"}}]
7,6
97 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Mariusz Wilczyński
 • Dlaczego w filmografii jeszcze nie ma informacji nt. "Zabij to i wyjedź z tego miasta"? Nawet na Pudelku zdążyli już o tym napisać..

  http://www.pudelek.pl/artykul/40581/anja_rubik_zaspiewa_w_fi...

 • SmielingJack O "Zabij to i wyjedź z tego miasta" mimo że jeszcze w produkcji piszą i mówią wszyscy tylko filmweb jak zwykle śpi i chrapie i nie wie co w trawie piszczy :(

 • japonczyk "zabij to i wyjedz z tego miasta" zapowiada sie intrygujaco

 • gargamel_filmaniak Najgłośniejszy film którego jeszcze nie ma :)

 • SmielingJack ZABIJ TO I WYJEDZ Z TEGO MIASTA - FILM WIDMO - WSZYSCY O NIM MÓWIĄ A FILMU NIE MA... ALE JEŚLI TO CHOĆ TROCHĘ PRAWDA CO SIĘ O NIM MÓWI I PISZE TO BĘDZIE TOTALNA MASAKRA - HOLOUBEK, KWIATKOWSKA, WAJDA, NALEPA, STAŃKO I W TYM WSZYSTKIM JESZCZE ANJA RUBIK. MOŻE BYĆ MASAKRA

 • użytkownik usunięty

  Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Bardzo ciekawy artysta a film z opowiadań, i z racji kto w nim wystąpi, zapowiada się NIESAMOWICIE!

 • SmielingJack Jestem zaskoczona, że temat tego filmu jest tematem studyjnym w jednym z stacji radiowych a występuje brak możliwości wyszukania tego filmu na FilmWeb. Jak to jest?

 • kawsar to znak że filmweb jest ociężały mocno... Co chwilę gdzieś się mówi o tym filmie, prZeciekają różne fakty - a to że gra Kondrat, że Holoubek, że Wajda, że Nalepa a na fimwebie cisza.

 • wiatr_filmweb "Zabij to i wyjedź z tego miasta" nie wyobrażam sobie bez istnienia. Świetna obsada, najlepsza baza filmowa w domenie polskiej, interesujące komentarze w formie mnifestu. Ten film po prostu musi pojawić się tu wcześniej czy późnej. Także gdybym nie słuchała radia w tym momencie, nie wiedziałabym o istnieniu tego filmu do tej pory.

 • kawsar znalazłem na filmwebie "zabij to i wyjedź z tego miasta" - dryfuje jak ufo - bez powiązania z autorem- Wilczyńskim. Tam można zostawiać uwagi więc napisałem do filmwebu żeby związali ten tytuł z osobą autora. Może i Pani to tam im napisze bo odnoszę wrażenie że naszych tu protestów nikt nie czyta. Pozdrawiam:)