Mark HamillI

Mark Richard Hamill

8,2
29 524 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Hamill

Ooo tak! Uwielbiam go za tę rolę! Chyba najlepszy Joker jakiego słyszałem!!!

SkyGuy1212

To najwidoczniej nie widziałeś Jokera w wykonaniu Heath'a Ledgera w Mrocznym Rycerzu.

iamfrommars

Czy ty sobie ze mnie żartujesz? Przecież nie mógłbym przegapić tak świetnej gry aktorskiej. Heath Ledger był fantastyczny, ale Mark to po prostu GŁOS Jokera! Ten śmiech... Jeśli go jeszcze nie słyszałeś (ogólnie Marka) to obejrzyj sobie parę animacji, albo zagraj w Arkham Asylum, gdzie naprawdę się popisał.

użytkownik usunięty
SkyGuy1212

Trzeba przyznać, że w Arkham Asylum ,,zagrał'' rewelacyjnie. Pozytywnie zaskoczyło mnie to, jak naturalnie przechodził od gróźb do szaleńczego śmiechu.

no bez kitu ! wielki szacun dla niego, gość po prostu zajeb/ście wypadł w roli jokera w AA

Heller1304

Nie podnieć się, bo widzę, że nieźle podjarany jesteś.

Mowiacy_do_reki

Dobrze spokojnie narwańcu. Tylko mi tutaj nie wybuchnij.

Heller1304

A co? Już masz siebie dosyć?

Mowiacy_do_reki

Dlaczego mówisz do siebie w trzeciej osobie?

Heller1304

O nie, zostawiam to tobie.

gdzie tam Arkham Asylum.. Hamill dubbinguje Jokera najlepiej od lat 90'. Troy Baker tez jest spoko. Jednak jakby odpowiednio ucharakteryzować Hamilla to zniszczyłby każdego w tej roli, bo on jest do tego zwyczajnie stworzony

SkyGuy1212

No mi się bardzo podobała rola Heatha Ledgera ... no ale Marka Hamil to najlepszy Joker ... :P

iamfrommars

No jaja sobie chyba robisz.... Zagrał tam według mnie najwyżej poprawnie.Za to Hamill i ten jego psychodeliczny śmiech...brrrrrr

wik1992

Hamill w Arkham Asylum wypada o niebo lepiej niż Ledger, z całym szacunkiem (wspaniała rola również) dla Heatha.

LeboLebo88

Pamiętam że żałowałem że to nie jemu zaproponowano role w Dark Knight. Jako głos Jokera niezastąpiony. Heath jednakże zagrał rewelacyjnie.

neo_angin

Mi się osobiście nie podobało ;]

użytkownik usunięty
wik1992

Głos czy Heath? W TDK mamy jedną z najlepszych ról w historii, chociaż jak pokazuje czas, Jokera nie da się spartolić...

Głos,do gry aktorskiej nie mam zastrzeżeń.Ale głos Batmana to tylko Hamill,koniec,kropka.

użytkownik usunięty
wik1992

Mi się bardzo podobał Heath, śmiech, a zaraz paranoiczny krzyk, świetne...

Zagraj w Arkham Asylum a zobaczysz co to psychodeliczny śmiech.
Tu masz próbkę tego co potrafi Mark Hamill ;]
http://www.youtube.com/watch?v=Pu8DJnR9zNw

użytkownik usunięty
wik1992

Grałem, niezły, ale wg. mnie o wiele lepiej się spisał Heath... A co do Hamilla lepszy był w kreskówkach z Batmanem...

No są gusta i guściki ;] Według mnie Heath nie dorasta do pięt Hamillowi ;]

użytkownik usunięty
wik1992

Ale obaj się zgodzimy że Nicolson głosem najsłabszy...

Muszę sobie przypomnieć Nicholsona bo Batmana Burtona oglądałem chyba z 10 lat temu...

W grze zagrał starego i schorowanego Jokera ale i tak był super

Joker to chyba najtrudniejsza rola do zagrania w historii kina. Heath Ledger był dobry, ale nie widziałem tu dużo z komiksowego Jokera.. Zresztą cała trylogia miała z nimi niewiele wspólnego choć to świetne filmy. Hamill ma głos idealny, ale nie wiem jak z charakteryzacją by wypadł, co też jest arcyważne bo jak widzę Leto w roli Jokera to aż mi się nóż z kieszeni wyciąga, "wizja reżysera".

SkyGuy1212

Potwierdzam. Mimo tego iż Ledgera zabiła rola Jokera ( O.O naprawde, czytałam że Heath nie wytrzymał psychicznie i dlatego przedawkował, choć nie wykluczam że to tylko plotki...) to ogromny szacun dla Hamila! On już poprostu wie jak Joker myśli ;)
Przeraża mnie to że powiedział że po Arkham CIty skończy z Jokerem O-O. Oby zmienił zdanie! Hamill jest legendarny !

fankadrCrane

Eeee, miałby zrezygnować z jednej ze swoich najlepszych ról (właściwie prócz Luke Skywalkera to innych chyba nie ma...)? Wątpię, wszyscy go kochają za ten psychopatyczny śmiech (no i ogólnie świetną grę głosem).
A to co mówiłaś o śmierci Ledgera to nieprawda.

SkyGuy1212

Ludzie, jaki sens jest porównywać Ledgera do Hamilla? To dwie różne bajki - jeden gra głosem, drugi całym sobą (dwie różne dziedziny), a w dodatku reprezentują dwóch różnych Jokerów (cóż, Hamill zresztą też użyczał głosu różnym wizjom Jokera, w końcu ten z Animated Series i ten z Arkham troszkę się różnią, nie?) Porównywanie ich obu i sprzeczanie się o to, który jest lepszy, jest po prostu bezsesnsowne.

PS. Nicholson to klasyk!

SkyGuy1212

Mnie osobiście bardziej od Hamilla podobał się Nicholson,jeżeli chodzi o śmiech.
http://www.youtube.com/watch?v=QiAonyJIV_A

SkyGuy1212

Akurat Ledger mógł jeszcze bardziej popracować nad głosem.

SkyGuy1212

W bajce maska Batmana
Hamill też użyczył głosu Jokerowi

SkyGuy1212

No proszę a coś mi mówiło, że ja znam tego gościa. Skąd? Wystarczy się przyjrzeć;)

SkyGuy1212

Zgadzam się z tobą w zupełności. Najlepszy Joker i nawet wiele ludzi sobie nie zdaje sprawy jak długo nam on towarzyszy w tej roli.
1.Hamill 10/10
2.Ledger 9.5/10
3.Nicholson 9/10

SkyGuy1212

Hamill jest świetny jako Joker , ale tylko i wyłącznie w kreskowkach.W filmie już raz tego spróbowali i wyszło ... No cóż , słabo :/ Gdyby Mark został wybrany do roli "Pana J" W TDK musiał by kompletnie zmienić swojego Jokera , może i by mu sie to udało , ale to by chyba jednak było zbyt duze ryzyko dla filmu.Ja osobiście za role Jokera szanuje wszystkich którzy odważyła sie przyjąć propozycje odegrania księcia przestępczości i powołali zadaniu.Hamill to głos Jokera , lecz Heath to był Joker.

Kaem_fw

jak dla mnie Hamill po przesłuchaniu tego filmiku średnio mi się widzi Heath swoim głosem doprowadzał człowieka do strachu przechodząc ze słodkiego w niski groźny aż po psychopatyczny dla mnie Ledger pozostaje mistrzem Jokera zaraz obok Nickolsona.

Levon_V

https://www.youtube.com/watch?v=hAWlKvYNoEg

Levon_V

Nie wiem kiedy mogl przerażać, szczere Ledger zagrał bardzo fajnie Jokera ale osobiscie sadze ze glosem lepiej operował Hamill

Micmac2408

Scena, np. z nagraniem udawanego batmana? :) Kilka ich było. Jak dla mnie, potrafił naprawdę zrobić genialny klimat swoim głosem, dorzucając do tego swoją grę aktorską. :)

Levon_V

Tak to prawda :D

SkyGuy1212

https://www.youtube.com/watch?v=LeT0CCQ1yqo

SkyGuy1212

Właśnie oglądam Batmana TAS i Joker Hamilla miecie system. Nie wiem jak ta postać jest przedstawiana w komiksach czy w grze, mam tylko wgląd na filmy Burtona i Nolana oraz wspomniany serial animowany i zdecydowanie najbardziej mi się podoba wizja Jokera w tym ostatnim tworze.

Tortuga033

Zdecydowanie. Hamill zagral chyba role zycia. A czy ta rola była mu pisana? mARK HAMill

SkyGuy1212

to mój ulubiony moment i jeden z najlepszych śmiechów Jokera/M.H
www . youtube . com / watch ? v = Lm _ GPkOfVKI

SkyGuy1212

Wychodzi na to, że Mark lubi szalonych antagonistów z DC, a nawet kilku w Marvelu. :D Wpierw rola Trickstera we Flashu, potem głos Jokera i Tricktera, pod drodze trochę marvelowskich, by znów powrócić jako Trickster. :)

SkyGuy1212

Mark Hamill Tchnął ducha w tę postać Jokera i nadał tej postaci niesamowitego charakteru a poza tym ten Joker Hamilla jest dużo bardziej mroczny i ciekawszy od Heatha i Nicholsona których osobiście sobie bardzo cenię ale trzeba przyznać, że postać Hamilla jest wyjątkowa w swoim rodzaju.

Ogólnie serial animowany WB oraz komiks jest dużo ciekawszy od całej trylogii Nolana i Burtona ale to już inny temat.

SkyGuy1212

Nie wytrzymam, muszę zapytać, bom ciekawa ;) Cały czas najlepszy Joker, Twoim zdaniem? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones