Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Wystarczy sprawdzić, co to takiego Przechlewo, w którym kończyła podstawówkę. Bardzo ładna dziewczyna, ale wyraźnie Warszawa jej uderzyła do główki.

angeldog

odezwał się małomiasteczkowy wieśniak.
Od Kaszub się odczep, bo swoim komentarzem nie dorównujesz tej społeczności do pięt.

tazla

Wal się kaszebe. Fajnie trafiłaś z tym małomiasteczkowym, ubawiłaś mnie :) Btw wieśniacy są wiejscy a nie małomiasteczkowi. Jesteś tak tępa, że mylisz w jednym zdaniu krainę geograficzną z grupą etniczną (a nie społecznością). Też jesteś z Przechlewa i też Ci Warszawa uderzyła? Ucz się, córko rybaka...

angeldog

Studia skończyłam parę lat temu, nie pochodzę ze wsi, ani nawet z Kaszub, mój ojciec nie jest rybakiem (a choćby nawet był to co?). Do Przechlewa mam 150 km, a do Warszawy 460.
"Wieśniak" pogardliwie nie oznacza człowieka ze wsi wiec się nie popisuj swoją "inteligencją".

W pierwszym lepszym linku znalazłam takie o to zdanie: "Obecnie stanowią Kaszubi około 500 – tysięczna SPOŁECZNOŚĆ zamieszkując przede wszystkim województwo pomorskie." (https://www.dmoz.org/desc/World/Polski/Spo%C5%82ecze%C5%84stwo/Grupy_etniczne). To, że są grupą etniczną, to nie znaczy, że nie można nazwać ich społecznością.

P.S: Jeśli już chcesz mnie obrazić tym "wal się kaszebe" to chociaż napisz to poprawnie Jeden Kaszub to Kaszeba, a nie Kaszebe.

tazla

a tak poza tym odróżniasz społeczność od społeczeństwa? Wydaje mi się, że nie.
Krainą geograficzną może być np. Pojezierze Kaszubskie, a nie całe Kaszuby więc to raczej Ty musisz się poduczyć geografii.

tazla

Nie dość, że głupia, i niedokształcona, to jeszcze troll.
Żegnam.
P.S. Mało wiesz o ich dialekcie. Właśnie kaszebe. Z geografią też cieniutko...
Opinii o wieśniakach nawet nie komentuję, bo to dno.
Co do "inteligencji". to po polsku piszemy "takie OTO".

angeldog

nawet brakuje Ci argumentacji. Jesteś zwykłym burakiem. Już sama nie wiem czy jeszcze siedzisz w gimnazjum czy może edukacje skończyłeś na podstawówce.
Kaszebe debilu to jest liczba mnoga. Na co dzień słyszę tę mowę więc chyba lepiej wiem.
Wykształcona to ja jestem jak widać bardziej niż Ty, aczkolwiek wykształcenie z inteligencją nie ma nic wspólnego. Ty po prostu jesteś głupi.
Z geografią u mnie w porządku, pokazałeś wyżej, że raczej Ty się powinieneś dokształcić.

tazla

Wypierdalaj obsrany odmóżdżony trollu

angeldog

tak jak mówiłam, ktoś kto kłóci się mimo, że nie wie o czym pisze do tego nie stać go na inną wypowiedź niż wyzwiska i przekleństwa nie może być inteligentny. Niekonsekwentny cholerek. Już się pożegnałeś więc przestań szczekać :)

tazla

Z taką polszczyzną i pisownią studia kończyłaś? Gówno prawda.
Trolluj dalej.

angeldog

Przytocz co jest moją pisownią i polszczyzną nie tak, bo jak na razie nie umiesz się obronić.

tazla

Czepiałeś się mojej znajomości geografii, jak Ci to nie wyszło, to zacząłeś się czepiać mojej pisowni czy też polszczyzny nie podając konkretnych przykładów, bo takowych nie ma (poza spacją pomiędzy o, a to - nawet tego nie przytaczaj, bo to już będzie żałosne. Ani to błąd ortograficzny, ani stylistyczny, ot szybkie pisanie. Tak samo, gdy napisałam "cholerek" zamiast "choleryk". Równie dobrze mogę Ci zrzucić, że np. przed i nie powinieneś postawić przecinka, a w zdaniu: "Co do "inteligencji". to po polsku piszemy "takie OTO." powinien być przecinek zamiast kropki po "inteligencji". Coś Ci nie wyszło. Poza tym człowieku, który szczycisz się idealną polszczyzną, zdanie: "Wypierdalaj obsrany odmóżdżony trollu" rzeczywiście jest "godne" tego miana...

Strasznie lubisz słowo "troll". Nie wiem czy masz na myśli stwora ze skandynawskich wierzeń ludowych czy też trollowanie czyli zachowanie, które polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia, bo moim celem nie jest ośmieszenie Ciebie. To Ty starasz się usilnie to robić, ale Ci nie wychodzi. Ja tylko stwierdzam fakty.

tazla

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
cała ty

angeldog

hahaha, tak sprawdziłam definicje "trollowania" na wikipedii (która tak na marginesie nie jest zbyt trafnym źródłem wiedzy), ale w języku polskim nie ma czegoś takiego jak "trollowanie". Chciałam po prostu sprawdzić na czym się opierasz (i teraz już wiem). Wiedziałam, że odnośnie tego zaraz napiszesz swój komentarz. Jesteś płytki i przewidywalny. Chyba zbyt dużo czasu spędzasz w internecie? Może Ci już mózg całkowicie zlasowało?

Widać jak Ci doskwierają moje słowa. Czyżbyś spać po nocach przez to nie mógł? Pożegnałeś się już dawno, ale cały czas drążysz temat doszukując się czegokolwiek. Skończ, nie kompromituj się, bo mi się zaczyna robić Ciebie żal :)

tazla

trollica wciąż szczeka...

angeldog

jesteś żałosny. Ja nazwałam Twoje gadanie szczekaniem, a Ty używasz tego samego sformułowania. Nie stać Cię na nic lepszego? Na tak, przecież jesteś ograniczony.

tazla

trollica wciąż szczeka...

angeldog

Jako, że jestem inteligentniejsza, to zakończę tę dyskusję z ograniczonym, tępym debilem, który ma odzywki na poziomie podstawówki.
Dzięki za poprawę humoru. Dawno nie miałam okazji tak się z kogoś uśmiać. Zalecam douczenie się, szczególnie z geografii, języka polskiego i dodatkowo z języka kaszubskiego.
żegnam piesku.

tazla

trollica wciąż szczeka...

angeldog

Nie wiem co piękniejsze, Marta Ż-T czy ta "dyskusja" tutaj, taka typowo polska :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones