Marta Wierzbicka

4,9
312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wierzbicka

Pewnie wyjdę na jakąś hejterkę, ale naprawdę nie trawię tej dziewczyny. Oglądając 'Na Wspólnej' odniosłam wrażenie, że gra od niechcenia. Jej mimika twarzy i sama gra aktorska są po prostu do kitu. Gdyby nie jej biust zapewne nikt by o niej nie słyszał. Wywiady, których udzieliła też pozostawiają wiele do życzenia. Zero wartości w tej dziewczynie. Nie wiem jaka jest prywatnie, bo osobiście jej nie znam, ale mam nadzieję, że wizerunek, który widzimy w TV i w necie jest tylko wizerunkiem tworzonym na potrzeby show. Może prywatnie jest nieco inna? Mam nadzieję.

Carmellia

zgadzam się w 100%

Carmellia

Co do gry aktorskiej - o serialach się nie wypowiadam bo szkoda mi czasu na takie g..., ale widziałem ją w teatrze (Dajcie mi tenora!) i zapewniam że talent ma. A co do waszych seksistowskich uwag o biuście - spokojnie dziewczyny, rozmiar nie jest najważniejszy, liczy się także osobowość (:D), więc uśmiechnijcie się i (wątłą) pierś do przodu.

Carmellia

Marta wystarczy że jest zjawiskowo piękna. :)

23markus

A to już kwestia gustu. Tak samo jak w przypadku gry aktorskiej, która może się podobać lub nie. Ogólnie szacun dla niej za to, że w tych porypanych czasach nie powiększyła sobie ust i nie rysuje sobie brwi od szklanki. W skrócie: jest naturalna, a to dzisiaj rzadkość, zwłaszcza wśród celebrytek ;)

Carmellia

Tylko mała poprawka, to jest aktorka ( średnia bo średnia, ale jednak ) , a nie celebrytka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones