
Pewnie wyjdę na jakąś hejterkę, ale naprawdę nie trawię tej dziewczyny. Oglądając 'Na Wspólnej' odniosłam wrażenie, że gra od niechcenia. Jej mimika twarzy i sama gra aktorska są po prostu do kitu. Gdyby nie jej biust zapewne nikt by o niej nie słyszał. Wywiady, których udzieliła też pozostawiają wiele do życzenia....