Martin Landau

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/4572/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2806,"rate":8.055238774055596,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/4572/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":95,"rate":8.031578947368422,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/4572/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":26,"rate":8.153846153846153,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/4572/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":4,"rate":8.25,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
8,1
2 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martin Landau
  • Martin Landau był pięknym mężczyzną, ale jego zdjęcie-wizytówka to zdjęcie starego, schorowanego człowieka. To nie wyjątek. Omawiacie jakiś film sprzed 30 lat, ale zdjęcie aktora dajecie współczesne a nie z roku, kiedy kręcił dany film. Przecież aktorzy obsadzani są w filmach nie tylko ze względu na umiejętności...

• joannakruk_2 To rasowy żyd z NY.

• Rocky2 I co z tego, przedstawicielu rasy panów? Hollywood został zbudowany przez Żydów, w większości urodzonych w ...Polsce. Takie są fakty. Dali ludziom zabawę, wzruszenia i fantastyczne przeżycia. Chwała im za to!

• joannakruk_2 Nigdzie nie napisałem, że "coś z tego". Oprócz tego, jeśli chcesz aby było coś z tego to możesz sobie już we własnym zakresie. Każda sobie stworzy "coś z tego".
    Urodzonych w PL - zgadza się. Podobno Goldwyn & Mayer pochodzili z Łodzi, a Raymond Thierry Liebling syn Mojżesza Lieblinga z Francji. Tylko się wychował, wykarmił, wyleczył i wykształcił NA KOSZT Polaków i Polski. Zaraz potem z Polski wyjechał i dorabiał innych.
    Czy "Dali ludziom" ? Ja powiedziałbym, że nie "dali" tylko Sprzedali za co otrzymali gigantyczne wynagrodzenie.
    Jeśli o mnie chodzi to "Chwała" tylko Panu Bogu. Ludziom może być pamięć i tzw. dobre imię