Mary Elizabeth Mastrantonio

7,5
4 967 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Elizabeth Mastrantonio

Jej uroda jest bardzo "oryginalna". Uważam, że to piękna kobieta, a jako aktorka jest bardzo, na prawdę bardzo utalentowana. Porwała mnie swoją grą w Scarface u boku A. Pacino. Zagrała piekielnie przekonywująco, równie dobrze kojarzy mi się jej gra w Pamiętnym dniu (również z Pacino). Wielka szkoda, że nie zagrała w zbyt wielu filmach i nie zrobiła większej kariery, jednakże ma ona niewątpliwy talent, który pokazała w owych wymienionych przeze mnie wcześniej obrazach i taką ją zapamiętam, charyzmatyczna, ładna i utalentowana.

Jej grę aktorską doceniono choćby w taki sposób, że była nominowana do Oscara, a to już jest coś :)

Warto oglądać filmy z jej udziałem - 9/10

Swir

ja także uważam że jest jedną z niedocenionych i utalentowanych kobiet, najbardziej zaczarowała mnie swoją grą w Otchłani który zresztą był bardzo dobrym filmem.

Walker_

Racja, film bardzo dobry. W tej chwili właśnie ściągam ostatni film, w którym zagrała "Historię zagubionych dusz". Słyszałem różne opinie na temat tego filmu, muszę sam zobaczyć i ocenić :)

Swir

Jest bardzo treściwa. JA najbardziej lubię, gdy aktorka ma orginalną urodę. Sprawia wrażenie, że ma więcej do przekazania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones