Mary Elizabeth Winstead

7,4
16 225 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Elizabeth Winstead

Super aktorka, fajnie grała w Oszukać Przeznaczenie 3, a także w Szklana Pułapka 4, może tu nie tak często widoczna, ale bardzo ładna jest.

reaster

Mary Elizabeth jest super pamietam, ze wrazenie zrobila na mnie w filmie "Oszukac przeznaczenie 3" a w jej nowy film "Just Dance- Tylko Taniec" bardzo, bardzo, bardzo mi sie podobala, super gra i tanczy (choc wiadomo, ze pewnie nie wszystko tanczyla mimo iz skonczyla Ballet School...) :P

reaster

W pełni się z tobą zgadzam. Mary jest po prostu super, nie dość, że jest bardzo dobra aktorką to jeszcze zabójczo piękna- naturalna i do tego te przepiękne oczy, według mnie jedna z najpiękniejszych aktorek. Kiedy pierwszy raz ją zobaczyłem (Oszukać Przeznaczenie 3)od razu bardzo mi się spodobała(zarówno wygląd, jak i jej gra), i do dzisiaj jest moją ulubioną aktorką. Widziałem większość filmów z jej udziałem i uważam, że we wszystkich zagrała rewelacyjnie. Szkoda, że tych filmów nie ma zbyt dużo, bo oglądanie Mary w akcji to czysta przyjemność. Mam nadzieję, że zacznie w końcu dostawać więcej ciekawych ról, bo szkoda by było gdyby zmarnował się tak wielki talent jaki niewątpliwie posiada. Jest jeszcze bardzo młoda i cała kariera przed nią, myślę, że za nie długo może stać się wielką gwiazdą, czego z całego serca jej życzę.

reaster

ale z ciebie kmiot!!!!! ale czego sie spodziewac po fanie final destination!!! jeb sie fieju

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones