Mary Elizabeth Winstead

7,4
16 264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Elizabeth Winstead
adlerxx

A Tobie się wydaje że masz identycznej wielkości oczy? :) Jeśli tak, to masz racje. Wydaje Ci się. Każdy człowiek jest niesymetryczny w pewnym sensie. I nawet, jeśli masz oczy pozornie równej wielkości to różnią się od siebie. Jak niekiedy można zauważyć kobiece piersi nie są symetryczne, tak oczy, uszy, kończyny czy chociażby płuca mogą się różnić od siebie wielkością. Niekiedy jest to różnica niezauważalna, niekiedy wręcz odwrotnie. Pozdrawiam.

xandar12

właśnie - u niej jest to bardzo widoczne, tak jak u Shannen Doherty jest bardzo widoczne to, że ma jedno oko wyżej od drugiego.

adlerxx

A mnie się wydaje, że ty masz jedną półkule mózgu mniejszą :)

Ashanti84

Świetne, naprawdę rewelacyjne, uśmiałem się do łez. Dowcip najwyższych lotów.

adlerxx

Bzdury piszesz, zważywszy na powszechny fakt, że do bystrych nie należysz, to wątpię, żebyś wiedział z ilu w ogóle półkul składa się mózg :)

Ashanti84

Idź trollu czy tam trollico na drzewo, jak nie masz nic do powiedzenia oprócz obrażania.

adlerxx

Rany boskie, cóż za riposta, godna politowania, powtarzana miliny razy przez wszystkie forumowe dzieci. No liczyłam, że się bardziej wysilisz, ale ta twoja mniejsza półkula jednak zobowiązuje :)
Obrażasz aktorkę, to się licz z tym, ze ktoś może bronic jej skromna personę.

Ashanti84

Widocznie te "forumowe dzieci" często nazywają cię trollem, jak na to zasługujesz, nic dziwnego że cię to denerwuje. Riposta może i wyświechtana, ale jakże celnie określająca twoje nastawienie do innych.
Faktycznie, obraziłem aktorkę, bo napisałem, że ma jedno oko dużo mniejsze od drugiego. Nie napisałem, że jest brzydka, że jest mierną aktorką czy coś w tym rodzaju. Kobitka nie mogłaby się pozbierać psychicznie, gdyby tylko mogła zapoznać się z tą "obrazą". W razie czego zapoznaj się z obrazkiem załączonym poniżej przez "Zainspirowanego". Stwierdziłem fakt, a ty wyskakujesz do mnie z pretensjami nie wiadomo o co.

Ashanti84

Poza tym gratuluję przenikliwości umysłu - najwyraźniej z tego, iż zauważyłem, że babka ma jedno oko mniejsze od drugiego wyciągasz wniosek, że " nie należę do bystrych" - typowy przykład spłyconego, uproszczonego "myślenia". Naprawdę nie wiadomo o co ci chodzi. Nie pozdrawiam.

adlerxx

Juz się tak nie tłumacz Zdzisiu, robią to winni :)

adlerxx

Na bank, albo ma rogówkę inną albo dłuższą powiekę:

http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Mary%252BElizabeth%252BWinstead%252BPremiere% 252BUniversal%252BOiRloJabY5Jl.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones