Mary Elizabeth Winstead

7,4
16 260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Elizabeth Winstead

Przed "Live Free or Die Hard" nic o Niej nie wiedziałem, a po "Death Proof" stała się moją nową muzą. Jest niesamowicie piękna, zwłaszcza te oczy. Jest naturalna i bardzo w moim typie. Póki co to były małe role, za małe by ocenić jej talent aktorski. Obejrzałem "Final Destination 3", teraz ściągam "Bobby" (w Polsce niedostępne). Życzę Jej, żeby zaszła na szczyt, co najmniej do poziomu Scarlett Johansson. Jest kilka powodów, aby w Nią wierzyć:

- choć zagrała w kilku horrorach dla nastolatków, nie dała się zaszufladkować i wygrała ważną rolę Lucy McClane, pokonując wiele konkurentek

- ma zamiłowanie do mody i filmów z lat 60. i 70. W "Black Christmas" zgodziła się zagrać tylko dlatego, że była fanką wersji oryginalnej (a chciała już zerwać z horrorami)

- żądała wykreślenia ze scenariusza "Final Destination 3" sceny rozbieranej swojej postaci i dopięła tego

- wypowiedziała się o sobie, że nigdy nie będzie bohaterką ekscesów jak Lindsey Lohan czy Paris Hilton, bo nie w głowie jej imprezowanie do białego rana

- od 11 roku życia uczyła się tańca, wkrótce także śpiewu i aktorstwa. Jej kolejnym projektem będzie akurat film taneczny zapowiadany na styl "Step Up" i "Flashdance"

Słowem dziewczyna jest wszechstronna, pracowita, z charakterem. W uczciwej rywalizacji tacy ludzie wygrywają. Oby Jej się udało.

Sertan

Noo jest świetna !!! po "Oszukać przeznaczenie 3" i "Krwawych świetach" nie zrobiła na mnie wrażenia ale po "Szklanej pułapce" I "Death Proof" uważam ż jst jedną z najbardziej obiecujących aktorek i życze jej wielkiej kariery !!!!

Sidewinder

Zgadzam się z Wami Panowie - najbardziej ciekaw jestem jej popisów wokalnych, bo na razie mieliśmy tylko przedsmak tego w Death Proof. <;

0123456789

Świetna aktorka,a na dodatek bardzo sexy. W końcu jakaś aktorka która potrafi grać.

Sertan

No to odczuwam to samo co ty;] Przed Die Hard nie miałem pojęcia o jej istnieniu, a teraz z niecierpliwością czekam na to co pokaże w nastepnych filmach;] W Death Proofie pasowała idealnie do roli jaką grała;] Cóż-wykazać sie nie miała zabardzo jak, ale mam nadzieje że w najbliższym czasie dostanie jakąś ambitniejszą rolę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones