Mary-Kate Olsen

Mary Kate Olsen

7,7
2 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary-Kate Olsen

ktora z nich jest .. ladniejsza =o), ktora lepiej gra i wogle =o)
(wiem ze to bliźnieczki jednojajowe ale jednak trohce sie różnia)

Piszcie .. czekam na Wasze opinie ..

alex_74

mojm zdaniem obie są dobre pozdrowo dla nich :)

alex_74

Tak samo grają! Identyczne twarze i takie samo doświadczenie aktorskie od podstaw! A oceny nie będą trafne nigdy dawane przez internautów!

alex_74

MK definitywnie lepsza pod każdym względem

hope_love

Dajcie spokój, one nie mają żadnego talentu. Grają tylko w jakiś durnowatych hollywoodzkich sieczkach, ciągle te same role, ciągle o tym samym. To typowe "gwiazdeczki" dla pustych gówniar, które uważają je za szczyt mistrzostwa aktorskiego, a nie mają pojęcia o prawdziwym aktorstwie. A potem zasyfiają internet "koffanymi sweet blogaskami" o właśnie np. takich Olsenkach...:/

hope_love

moim zdaniem MK jest ładniejsza i jest ciekawszą osobą, ciekawiej się ubiera, ale gra lepiej Ashlay i jest bardziej normalna i zrownowazona psychicznie. NIe wpada w anoreksje, nie tnie sie itp... zadnych sensacji. Tak wiec u mnie obie są na rowni.,

hope_love

Ja bardziej lubię Ashley Olsen:)Grają tak samo.I są bliźniaczkami dwujajowymi

hope_love

Lubię obydwie.Ash jest ładniejsza a MK lepiej gra i nie zrezygnowała z aktorstwa.I nie są jednojajowe;)

hope_love

No fajnie ...znie zauważyłam,że już 3 razy odpowiadałam na ten temat:) Ale opinia o nich mi sę zmienia więc ciągle wyrażam nową;)

alex_74

ciekawsza ?? to chyba Ashley

wedlug mnie jest lepsza chodzby dlatego ze jest ladniejsza (chociaz sa blizniaczkami ;/ )
i wydaje sie spokojniesza od Mary-Kate :)

hope_love

Ashley jest fajniejsza ;))

hope_love

One są bliźniaczkami dwujajowymi. Według mnie ładniejsza jest Mary-Kate, w kwestii aktorstwa także uważam, że góruje nad Ashley, nie dużo, ale jednak...

marti32marti

To znaczy są obojniakami, czy mają 2 jaja na spółkę ?

hope_love

Obie się na mydło marki Jeleń nadają. Wytwór jednej roli i tyle.

cOOba

ładniejsza jest Ashley ale MK gra lepiej ;D

użytkownik usunięty
hope_love

wole Ashley :) :P

M-K !

hope_love

Jak dla mnie Ashley jest nieco ładniejsza z twarzy, ale Mary Kate majakby coś ciekawszego w osobowości, trudno mi to wytłumaczyć. Po prostu Ashley wydaje mi się taka bardziej zwyczajna, ot kobieta jak wiele innych. A Mary Kate już nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones