Masaki KobayashiI

9,1
552 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Masaki Kobayashi

szukam

użytkownik usunięty

Moim zdaniem, obok Kurosawy jeden z najlepszych reżyserów japońskich. Szukam jego filmu "BUNT" z Toshiro Mifune. Jeżeli jest możliwość kupienia proszę o kontakt.

A ja poszukuje jego filmu "Dola człowiecza".
"Bunt" i "Harakiri" posiadam w wersji angielskiej, "Kwaidan" mam po polsku. Jak ktoś ma film, którego szukam, to mogę się z nim wymienić.
Według mnie obok Kurosawy i Kobayashiego należy wymienić Kenji Mizoguchiego (jego "Opowieści księżycowe" to najlepszy film japoński jaki miałem zaszczyt oglądać) oraz Yasujiro Ozu.

Jeśli są panowie zainteresowani nadal tymi tytułami to proszę o kontakt na puzy@poczta .onet.pl

W "Polityce" ostatniej napisali, że wydano dvd z "Buntem". Zamówiłem już sklepie wysyłkowym Merlin.pl, koszt ok. 50 zł z dostawą. Sporo, ale zdecydowałem sie wydać tyle kasy, bo ten film jest dla mnie b. ważny. Ogladałem raz w tv, wywarł ogromne wrażenie. Moim zdaniem - arcydzieło filmowe. Mifune w roli głównej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones