Mateusz Damięcki

Mateusz Dobiesław Damięcki

7,9
14 219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Damięcki

Cała jego rodzina jest uzdolniona aktorsko, a on... Psikus! Wcale! Jak był mały to grał z dziecięcą naturalnością, a teraz! Nie mogę go oglądać. Ani on ładny, ani zdolny. Może ma ukryte talenty, ale aktorstwo... No nie wiem. Jego fani napewno mnie znienawidzą, ale "Przedwiośnie" przez niego jeszcze bardziej stało się niestrawne. Przepraszam oficjalnie wszystkich jego fanów, ale nie lubię go i już.

Dreamerin

racja racja ale...dodac nalezy ze jego siostra to tez kompletne beztalecie!!!

parker

Rzeczywiście w filmach jest słaby ( w przedwiośniu był znośny) , ale jak go zobaczyłem w teatrze na "transferze" to zmieniłem diametralnie zdanie o nim. Nie można wypowiadać się o polskich aktorach zanim się ich nie zobaczy w teatrze. Tak samo zmieniłem zdanie o Borysie Szycu , Andrzeju Nejmanie i Zbigniewie Zapasiewiczu

Dreamerin

Skoro nie lubisz Mateusza, to nie wchodź na strone poświęconą jego osobie i nie denerwuj jego fanów. To co napisałeś / napisalaś, to Twoja subiektywna opinia i masz do niej pełne prawo, ale przyjmij do wiadomości, że są ludzie kórzy mają zupełnie odmienne stanowisko. Moim zdaniem Mateusz jest nie tylko szalenie przystojny, ale też bardzo utalentowany. Najważniejsze w zawodzie aktora jest to aby nie było po nim widać, że gra. Mateusz jest jedną z nielicznych osób w polskim kinie, która to potrafi. Najpierw zapoznaj sie z tym, co powinien umieć aktor, a dopiero później oceniaj jego umiejętności.

Julia_1986

Przed chwilą dałam mu 2/10 i dopiero teraz przeczytałam ten komentarz. Wchodzę na wiele stron aktorów których nie lubię i wielu takich których uwielbiam. Jeśli kogoś krytykuję zazwyczaj wiem dlaczego. Jeśli ktoś krytykuje mojego ulubieńca, potrafię go bronić. Dopóki nikt z nas nie używa bluzgów wszystko jest w porządku. Nie mam też problemu z tym, że są ludzie którzy mają na temat Mateusza Damięckiego odmienne zdanie - to normalne.

Przyznam, że za nim nie przepadam. W "Przedwiośniu" był kompletnie nieprzekonujący, jego dziecięce role były koszmarne (w polskim kinie/serialu jest to nieomal norma - reżyserzy nie potrafią u nas prowadzić aktorsko dzieci). Nidgy nie wiedziałam go na scenie i kto wie, może gdy kiedyś mi się to uda, zmienię o nim zdanie. Na razie jest tak jak jest, cieniutko...

Dreamerin

Po to właśnie jest forum - żeby wyrazić swoją opinię, więc jeśli ktoś nie lubi tego aktora czy innego też może się wpisać.

Dreamerin

polityczna szmata, tak o takich się mówi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones