Mateusz Janicki

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/297203/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":3110,"rate":7.533118971061093,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/297203/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":161,"rate":6.3354037267080745,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/297203/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":18,"rate":6.5,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,5
3 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Janicki
  • użytkownik usunięty

Oglądałem do 60 odcinku, potem pożal się Boże, Mikołaj niemoze się równać z Mateuszem, był bardziej romantycznym i naturalnym charakterem

• Zgadzam się w 100%. Krawczyk w jako Paweł może buty Janickiemu czyścić. Dla mnie Paweł Krzyżanowski to Mateusz Janicki a nie Mikołaj Krawczyk.

• użytkownik usunięty

budzynska1987 no to juz jest nas dwoch

• budzynska1987 A ja uważam, że on w ogóle nie pasował do tego serialu, i dobrze, że go zmienili.
    Przy Anecie Zając wyglądał bardziej jak kolega ze szkoły niż jej facet.

• Odszedł o ile dobrze pamiętam z powodów osobistych. Dziecko mu się miało urodzić

• użytkownik usunięty

kqcha6 Trochę głupio bo przez tyle sezonów że mógłby za te pieniądze wysłać dziecko na studia i jeszcze by mu dużo zostało

• To prawda. Mi zawsze będzie kojarzył się z Pawłem. Krawczyk stworzył zupełnie inną postać, nie twierdzę, że źle, bo pamiętam, jak grał sceny psychozy/szaleństwa czegoś w tym stylu i był w tym bardzo przekonujący. Ale Janicki był taki uroczy, idealny, taki materiał na pierwszego chłopaka :)

• Wtedy jeszcze był na studiach chyba w 2006 ukończył szkołę teatralną grał trochę lepiej od Krawczyka bardziej naturalniej.

• Dawno temu czytałam że szedł do szkoły teatralnej, a to działa tak że przez 2 lata studenci mają zakaz pracy w zawodzie aktora.

• użytkownik usunięty

Sysunia96 To ma bardziej sens niz nadchodzace dziecko, gdyby mial dziecko w drodze to by bylo go jeszcze wiecej co nie? :)

• Sysunia96 Dlaczego ?

• użytkownik usunięty

Ruben_fw Bo musiałby zarabiać na rodzinę

• dobrze, że odszedł. Nie utknął w tym gniocie, widzowie go zapamiętali, zatęsknili i się otworzyło kilka innych furtek, o których zaszufladkowany krawczyk może pomarzyć xd

• użytkownik usunięty

krzywa_wieza W zasadzie masz racje, to ze by zostal to raczej by nieulepszylo pozniejszej fabuly, byle tylko moznabylo sie nim nacieszyc w innym projekcie jak nie w tym

• A to nie było tak że wyleciał przez A.Zając bo naciskała producentów żeby zatrudnili Krawczyka bo był jej chłopakiem ze studiów ktoś pisał na forum serialu.

• użytkownik usunięty

Ruben_fw To w zasadzie bylo dla mnie bardziej prawdopodobne od nadchodzacego dziecka ale niewiem jak bylo naprawde

• Janicki był idealny do tej roli. Pewnie, że nie było to jakieś wybitne aktorstwo, ale stworzył sympatyczną postać, której aż chciało się kibicować. A Krawczyk - zupełna odwrotność Janickiego. Drewno i tyle.

• użytkownik usunięty

robert2207 Zgadzam sie 105%

• robert2207 Sympatyczną? No ja bym się tu nie zgodził. Uważam, że Krawczyk był znacznie lepszy.

• Ciekawe czy się znają prywatnie ?

• użytkownik usunięty

Ruben_fw Niewiadomo, ci ktorzy biora czynny udzial w tym zawodzie to znaja sie wszyscy ale oni na takich niewygladaja, na pewno nie Krawczyk

• Teraz serial leci od 1 odcinka na polsat romans o 19,15

• użytkownik usunięty

Ruben_fw Dzięki, wiadomo że ja muszę wiedzieć najszybciej