Matt Dallas

Matthew Joseph Dallas

7,2
315 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Dallas

Katy Perry - Thinking Of You
przystojniaczek nie powiem :)

Kitsune_4

Ha, no właśnie jak go tylko zobaczyłam w tym teledysku od razu mi się spodobała..piosenka;)
Oczywiście przed tą piosenką nie znałam go a teraz wiem prawie wszystko..kiedy się urodził(waga);),gdzie i to że jest gejem...niestety.Ale tacy ekstra przystojniacy zwykle okazują się być właśnie gejami..Podobno jeszcze zagrał w teledysku James'a Blunt'a "Goodbye my lover"..zamierzam to sprawdzić;)

milka_27

on nie jest gejem !!!!!!!!!!!jestem pewny ze to plotka !!!

unikalnynick

Jeśli to plotka to fajnie...powtarzam tylko to co usłyszałam

milka_27

Ja właśnie gdzieś go już widziałam w jakimś filmie zanim obejrzałam teledysk Katy. Gdy tylko popatrzyłam na twarz tego gościa od razu wiedziałam, że już go gdzieś widziałam. Do tej pory nie mogę sobie przypomnieć gdzie dokładnie ale zdaje mi się, że w serialu "Kyle XY". Zdaje mi się, że na TVN'ie leciał ten serial.

sikorka94

na tvp1 zawsze w soboty był ok 11 :D
pewnie tam go widziałaś.

joannapoland

nie dość że przystojny to jeszcze utalentowany. no no

użytkownik usunięty
milka_27

Faktycznie, w tym teledysku też zagrał! Pamiętam, jak uwielbiałam tą piosenkę < 3 No to teraz tym bardziej ;d

Kitsune_4

Spójrzcie na to http://www.youtube.com/watch?v=T8tIvHPVbGY czy on nie jest słodki.

Kitsune_4

Zainteresowalam sie teledyskiem z ciekawosci nie powiem robi ogromne wrazenie i poleciala nie jedna lza. Milo ogromnie widziec tylu zainteresowanych tym dobrze zrobionym teledyskiem.