Matt Lanter

Matthew Mackendree Lanter

7,3
2 314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Lanter
loffciam

Zdecydowanie Pattinson to dla niego moze buty lizac Pattinson to by w dwoch scenach mogl dobrze zagrac gdzie trzeba byc usmiechnietym i gdzie trzeba bys smutnym

loffciam

No pewnie, że lepszy. Nawet nie ma co porównywać.

eveline_v

zgadzam się z wami jest o 100 razy lepszy od Pattisona.

loffciam

Tak! Lepszy, albo nawet bez porównania... Ci z parodii sagi Zmierzchu powinni zagrać w oryginale, a ci z oryginału w parodii ;D

użytkownik usunięty
lofi024

Jak dla mnie bez zastanowienia lepszy !! ;D i ladniejszy :))

to prawda jest lepszy i ładniejszy

loffciam

Lepszy o wiele od Pattinsona !

loffciam

Przynajmniej go nikt nie musi retuszować żeby miał sześciopak na brzuchu... Po za tym jest uroczym aktorem, bardzo dobrze gra jako ,,Bed Boy". Lubie obydwu aktorów ale przy wyborze jednego z nich Matt wygrywa.

gia414

bed boy - lozkowy chlopiec ha ha ha ;D

loffciam

hahah fakt xD Ludzie sami nie wiedzą co piszą...

loffciam

Czy lepszy w grze aktorskiej nie wiem, ale na pewno przystojniejszy... Robert ma jakby krzywy nos xD i kompletnie mnie jego uroda jako całokształt nie ujmuje.

użytkownik usunięty
Ninettezinha

Pattinson ma czaszkę jak pudełko, więc zdecydowanie lepszy Matt ;P I lofi024 ma rację. Szczerze mówiąc niewiele jest takich naprawdę dobrych parodii które odzwierciedlają oryginały. Bo niektóre są poprostu tak głupie i bezsensowne a np.w "Wampiry i świry" było wesoło i wgl biście ;D

Pozdrawiam wszystkichh ;**

loffciam

Na pewno dużo przystojniejszy.

izuusiaa

I to o wiele niezłe ciacho

loffciam

Akurat to żadna sztuka...

loffciam

jasne

loffciam

O wiele lepszy, zdecydowanie ;] Jak już ktoś napisał Pattison jest aktorem do dwóch scen, dwóch min, a Matt naprawdę umie grac. Ale filmy lub seriale, w których występuje są różne (spójrzmy tu np. na Wampiry i świry ;D), a on stara się zagrac w nich dobrze i akurat to mu wychodzi. Nie powiem, że jest jakiś nadzwyczajny, ale sądzę, że nadaje się do aktorstwa ;)

Evanescence_filmweb

Jako aktor to oczywiście,że lepszy.Kurde,Patisony to ja na obiad zjadam.

loffciam

Jak obejrzałam po raz pierwszy "Wampiry i świry" to od razu polubiłam tą parodię jest bezbłędna (widziałam ją już z 5 razy i za każdym razem śmieszy mnie tak samo) i pewnie jak każdy na moim miejscu stwierdził "gdzie producentka Zmierzchu miała oczy przy obsadzie?" Matt ma więcej atutów książkowego Edwarda potrafi wyglądać zarówno uroczo jak i strasznie. Belle też mogła by zagrać aktorka która grała Bekę byle (bez tych tików i dzikich krzyków). Może nakręcą powtórkę tego filmu i dadzą lepszą obsadę, bardziej dopasowaną do bohaterów książkowych i dadzą więcej scen z książki. Żyję tą nadzieją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones