Matthew BroderickI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/142/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":4540,"rate":6.9418502202643175,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/142/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":436,"rate":8.272935779816514,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/142/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":46,"rate":6.086956521739131,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/142/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":36,"rate":7.111111111111111,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/142/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":2,"rate":6,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/142/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":5,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
6,9
4 540 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Broderick
 • zaden z niego aktor , tak jakby mial kamienna twarz, zadnych uczuc nie ukazuje. nie podoba mi sie jego gra aktorska

 • grozna_2 A ty zamiast głowy masz fiuta, nieznasz się na filmach i ludziach kina i tyle na ten temat, a Matthew jest świetnym aktorem.

 • Deidara Deidara, jesteś kretynem. Nawet Matthew Broderick by to potwierdził.

 • kangur_msc_CM Kretynem jest Twój Stary jeśli i zapewne to Matthew potwierdzi.

 • Deidara Ty pipo myślisz,że jesteś taki mądry bo powiesz komuś, że ma fiuta zamiast głowy? albo po rodzicach komuś jeździsz? pipa jesteś. masz syndrom dzieciaka którego bili w domu albo w szkole i wyzywasz ludzi na forum, bo tu w pierdol nie dostaniesz.
  wiesz, ja też nie nie wiem co to jest "pfffffffffffffffffff" i pomimo iż Matthew mnie nie zachwyca nic do niego mam. ale ten gość może mieć własne zdanie, które zawsze i tak będzie inteligentniejsze niż Twoje wypociny o genitaliach na czole. więc odbij proszę od mojego starego.

 • kangur_msc_CM co jak co ale niewiem jakim cudem ten aktorzyna ma 7.99 srednia...

 • użytkownik usunięty

  doomguy jest przystojny, a wielu tylko to interesuje jak wygląda i w jakich grał filmach. Widziałam tylko telemaniaka więc nie wypowiadam się o całokształcie tylko o tej roli. Moim zdaniem to kompletna porażka. Żadko się zdarza az tak słaby aktor w hollywood.

 • użytkownik usunięty

  grozna_2 K U R W A Z A M K N Ą Ć S I Ę W S Z Y S C Y ! ! !

  przepraszam, po prostu mam bul dópy przez Broderickowskich hejterów.

  Tak się składa że oglądałem z nim "Gry Wojenne" i "Wolny Dzień Ferrisa Buelera" i muszę przyznać że wypadł w nich świetnie (zwłaszcza w tym drugim, jego postać był przekonująca), ale miał wtedy 15-20 lat i na tym wieku jego kariera powinna się była skończyć. Ale sie nie skończyła i z fajnego aktora zrobił się bardzo zły aktor.

  Więc po prostu zanim go ocenisz... Abo nie... PO PROSTU NIE OCENIAJ! PO PORSTU K***A NIE KRYTYKUJ LUDZI, KTÓRYCH ZNASZ TYLKO Z WIDZENIA!!!

  Dobranoc