Matthew FoxI

Matthew Chandler Fox

7,8
6 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Fox

Nie wiem ale ten koleś mnie drażni w tym filmie... te jego Jackface hehe
W ogóle postać Jacka jest irytująca.Wielki cwaniak który myśli że robi wszystko dobrze !Sawyer dobrze mu wypalił w oczy gdy wrócili na wyspę ze przez jego rządy na wyspie tylko ginęli ludzie!On doprowadził do śmierci Charliego bo kazał mu płynąć do zwierciadła i teraz tak samo z Juliet zachciało mu sie czas wyzerować przez jego nieudolne plany tylko giną postaci , które kochamy :)

matex62

Charlie sam chciał płynąć bo usłyszał od Desa że gdy on włączy przełącznik to Claire i Aaron odlecą helikopterem , i na przyszłość stary oglądaj uważnie.

ElectricWarrior

No ok ale wcale nie musiał wyrażać zgody na to żeby Charlie tam płynął!!

matex62

Takiego steku bzdur już dawno nie czytałem. Gdy pierwszy raz na to trafiłem pomyślałem, że to zwykła prowokacja jakiegoś idioty więc nic nie napisałem. Bo poco karmić trola? Ale gdy pewna mądra osoba zwróciła mu uwagę a on nadal wypisuje durnoty uznałem, że nadszedł czas by odeprzeć jego bezsensowne zarzuty. "Nie wiem ale ten koleś mnie drażni w tym filmie... te jego Jackface hehe". Po pierwsze to nie film tylko serial, a po drugie widać, że nie tylko nie lubisz tej postaci ale także aktora który ją gra. Dalej jest jeszcze ciekawiej. "W ogóle postać Jacka jest irytująca." Może napiszesz czemu jest irytująca? A nie tylko bełkoczesz i sypiesz ogólniki. "Cwaniak"? Wiesz co to słowo znaczy?! Nie trzeba być geniuszem żeby stwierdzić, że to określenie wogóle do niego nie pasuje. W twoim przypadku to pewnie zły dobór słów albo ograniczenia umysłowe. "Myśli że robi wszystko dobrze". Pieprzenie. Niejednokrotnie pokazał, że umie przyznać się do błędu. Np. gdy nie uwierzył Clairegdy mówiła , że ktoś ją atakuje. Pomylił się i potem sam to przyznał. A teraz najlepsze. "Przez jego rządy na wyspie tylko ginęli ludzie" Albo udajesz głupka albo nim jesteś. Popełniał błędy ale gdy przyszło co do czego to nikt tak zawzięcie jak on nie walczył o ludzkie życie, czego dowodem może być np. urtowanie Charliego po powieszeniu, czy próba ocalenioa Boone'a. Gdyby nie Jack to większość postaci, które do dziś oglądamy na ekranie byłaby martwa. Lista jego dobrych uczynków jest naprawdę długa. " On doprowadził do śmierci Charliego bo kazał mu płynąć do zwierciadła". Jak ktoś dobrze napisał on sam zgłosił się na ochotnika. Ale ty dalej zgrywałeś debila "No ok ale wcale nie musiał wyrażać zgody na to żeby Charlie tam płynął!!" A co on jest jego ojcem, szefem czy jakimś pieprzonym dowódcą. Próbował go od tego odwieźć ale ten skłamał mu na temat swoich pływackich umiekętności. "Zachciało mu sie czas wyzerować przez jego nieudolne plany tylko giną postaci , które kochamy :)" Nie wiem co miała oznaczać uśmiechnięta bużka na końcu i nie będę wnikać. Jakbyś uważnie oglądał pomyleńcu wiedziałbyś, że on robi to głownie żeby cofnąć śmierć wszystkich którzy zgineli(odc 5x15 rozmowa z Kate). Na drugi raz zastanów się jeszcze raz zanim coś napiszesz. A dla wszystkich zainteresowanych bardzo dogłębna i prawdziwa analiza postaci Jacka. http://www.film.org.pl/prace/lost/postacie_jack.html

nero3

Powiem tak każdy ma prawo do swojej wypowiedzi a ty nie mozesz go krytykowac!!Bo kim ty niby jestes? Widac ze jestes wielkim zapalencem Jackassa jak i tego calego sztynwgo Foxa!

matex62

Powiem tak, piszesz bzdury. "Każdy ma prawo do swojej wypowiedzi a ty nie mozesz go krytykowac!!"Z pierwszym stwierdzeniem się zgodzę, ale z drugim napewno nie. Mam prawo krytykować, mam parawo dowodzić włsnych racji, mam prawo bronić filmów, aktorów lub postaci, które lubię. Myślisz, że możesz pisać na kogoś bzdury i oczekiwać, że jesteś nietykalny? Takie spory to normalna kolej rzeczy na tym forum. Ktoś jest za i ktoś jest przeciw. Czasem zarzyty są słuszne, a czasem(jak w twoim przypadku) bezsensowne.

matex62

"przez jego nieudolne plany tylko giną postaci , które kochamy :)"

Nie przez plany Matthew Foxa tylko scenarzystów.

"Nie wiem ale ten koleś mnie drażni w tym filmie... te jego Jackface hehe"

Wg mnie Jackface'y są świetne - inne postacie nie rozbią żadnych min,to ktoś musi... I zawsze jest się dzięki temu z czego pośmiać.

"On doprowadził do śmierci Charliego bo kazał mu płynąć do zwierciadłaę

Charlie sam chciał tam popłynąć, bo wiedział że zginie.



To, że nie lubisz WYMYŚLONĄ postać - Jack'a nie znaczy że aktor jest taki sam i też zabił Juliet (w tym przypadku Elizabeth Mitchelle). Szczerze, wyobrażasz sobie Lost bez niego? Wg mnie byłoby beznadziejne, żadnego prawdziwego bohatera, pozytywnej postaci która wszystkich ratuje?

weronelka

"No ok ale wcale nie musiał wyrażać zgody na to żeby Charlie tam płynął!! "

A co on miał do powiedzenia, jakby ja był Charliem to bym się nawet o zgodę Jacka nie pytał co on był królem jakimś.

weronelka

ja tam tez jacka nie lubie. i mnie irytuje. jest takim typowym "spoleczniakiem". po za tym aktor z niego takze slaby. widzialem go jeszcze w "8 czesciach prawdy". gra sztywno, robi jakies glupie miny. aczkolwiek bez niego serial nie bylby juz tym serialem ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones