Pierwszy raz zobaczyłem go w głównej roli w "Ślicznotce z Memphis" - zagrał rewelacyjnie, ale jakoś potem jego kariera niestety nie rozwinęła się tak jakby mogła
Właśnie! Zagrał w świetnym filmie 'Wyspa Piratów' - i to ponoć załamało jego karierę! Akademia Filmowa ma widać złe dni, jak się już uwezmą na jakiś film, to muszą go zmiażdżyć totalnie!
Wogóle nie widać na nim pozytywnych aspektów jego wyglądu a w sumie to nie brzydki facet. Męski, dobrze zbudowany i ma przystojną twarz. Nieładna ta fota! Fuj... Shame on you!