Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

Jakie są wg Was najlepsze filmy akcji z Gibsonem? Pytam tylko prawdziwych koneserów kina akcji, którzy taką serię jak "Niezniszczalni" traktują jako jedną z lepszych kinowych produkcji ostatnich lat :) Jestem świeżo po serii z Zabójczą Bronią, w której spisał się po prostu genialnie i nie mogę się oderwać od tego aktora. Co polecacie?

Mruck

Witam :) Fajnie że podoba się Tobie seria Zabójcza Broń i przypadł Ci do gustu Mel Gibson. Jak jesteś na gorąco po ZB to proponuje Tobie kontynuować przygodę z bohaterem dzięki takim hitom:

1. Waleczne Serce (kinowa epopeja historyczna z 5-ma Oscarami na koncie w tym dla reżysera Mela Gibsona)
2. Zabójcza Broń 1-4 (klasyka kina sensacyjnego)
3. Mad Max 1-3 (kultowe kino akcji o post apokaliptycznym świecie z Melem Gibsonem w rolach głównych:))
4. Godzina Zemsty (jeśli polubiłeś ZB to ten film pogłębi Twoją sympatie do naszego bohatera)
5. Patriota (kolejna kinowa historyczna epopeja o wojnie niepodległościowej USA z Walecznym na czele)
6. Maverick (przyjemna komedia przygodowa na dzikim zachodzie od twórców ZB)
7. Teoria Spisku (thriller sensacyjny z ciekawą rolą Gibsona. Partneruje mu Julia Roberts)
8. Okup (dramat sensacyjny, para z ZB, czyli Mel Gibson i Renne Russo znowu razem)
9. Dorwać Gringo (kino sensacyjne w Meksyku) na pewno będziesz dobrze się bawił ponieważ jest tutaj stary dobry Gibson znany z ZB i Godziny Zemsty.
10. Znaki (thriller sci-fi od twórcy 6-stego zmysłu)
11. Air America (kino przygodowe, komedia sensacyjna) Gibsonowi partneruje młody Iron Man
12. Czego pragną kobiety (komedia romantyczna)
13. Byliśmy żołnierzami (wojna w Wietnamie)
14. Furia (sensacja w której Gibson wymierza sprawiedliwość)
15. Bunt na Bounty (przygodowy dramat historyczny) Mel Gibson i Antony Hopkins
16. Człowiek bez twarzy (debiut reżyserski Gibsona) Film opowiada o przyjaźni między uczniem a nauczycielem
17. Hamlet (dramat kostiumowy) najlepszy Hamlet to Gibson
18. Niezniszczalni III (czysta akcja) Jeśli nie miałeś przyjemności przejechać się z Niezniszczalnymi w poprzednich częściach to gorąco polecam. Sentymentalna podróż do lat 80-tych kina akcji. Gibson w III cz. gra czarny charakter co było strzałem w dziesiątkę. Świetnie się sprawdził.

Pozdrawiam serdecznie :))

BlackSpider

Sorki wkomponowałem w listę ZB, którą miałeś przyjemność obejrzeć. Klasyki mają to do siebie, że nie można ich pomijać ;))

BlackSpider

Doskonale rozumiem :) Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź, na pewno obejrzę :)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones