Mi Yang

8,1
118 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mi Yang

A jeszcze bardziej uwielbiam jej głos.

Damar3478

Moja dziewczyna jest do niej podobna

snickers2013

I co? Oczekujesz, że będę Ci teraz zazdrościł?

Damar3478

Nie przyznasz sie do tego ,chlopczyku.

Damar3478

Obejrzyj, choć nie polecam - Zhi Ming Dao Shu, to w tym jest jej pod dostatkiem i to nawet w niektórych scenach pojawia się w liczbie 2, a nawet 3...

pawelk1504

Dzięki za niepolecenie :D Najwyżej poszukam jakiś innych filmów z nią.

Damar3478

Widzę, że większości produkcji dajesz wyższe, a czasem dużo wyższe oceny, więc może Ci przypadnie do gustu, a jest o przenoszeniu się w czasie, ale nie będę spojlerował, bo najlepiej to samemu zobaczyć.
Dla mnie jedynym plusem tego filmu jest właśnie Mi Yang, ale nie z gry, czy głosu, tylko właśnie z urody, choć, a szkoda wdzięków swoich nie pokazuje...

pawelk1504

Każdy ma swoją skalę oceniana, ale ogólnie nie jestem jakiś surowy, to chyba widać. Reset to nie do końca mój typ filmu, dlatego narazie pozostawię go sobie bliżej nieokreślonej przyszłości. Co do Mi Yang ja bardziej ubolewam, że jej kariera muzyczna nie za bardzo się spopularyzowała. Wydała raptem jedną fajną piosenkę i się skończyło. Jeśli chodzi o urodę to nie jest to do końca mój typ, dlatego wolę ją słuchać, aczkolwiek także miło się na nią patrzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones