Michał Żebrowski

7,9
18 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Ja rozumiem, że zgodnie z zasadą demokracji każdy ma prawo głosować na kogo chce, ale to co Żebrowski odwala w poparciu Trzaskowskiego to jakaś żenująca autoparodia. To ciągłe się mu publiczne podlizywanie, rozpowiadanie jak to jego największą wadą jest zbyt szybka jazda na nartach, te zdjęcia na których się przytulają jak bracia czy też ten niesławny spot sprzed 10 lat ("Za Rafała!"). Czy Trzaskowski uratował mu kiedyś życie czy może po prostu to sprawa papierków z wizerunkami polskich królów, że Żebrowski tyle lat lata za nim jak kundelek?

Już parę lat temu był w polskim światku celebrytów taki podobny typek, który też właził w cztery litery ówczesnemu kandydatowi PO ile wlezie. W przeciwieństwie do Żebrowskiego nie był ani trochę przystojny - z nadwagą i ikoniczną szparą w zębach, ale żenujący poziom lizusostwa także dawno był osiągnięty. Tak więc - nie przeszkadza mi fakt kogo gość popiera, tylko po prostu żenują mnie dawno przekroczone granice dobrego smaku tej jego nachalnej kampani. Myślałem, że ma znacznie więcej oleju w głowie.

waldyga

przyjaźnią się od dziecka - nic dziwnego, że go popiera

waldyga

Czemu ja mam wrażenie, że ten człowiek z ikoniczną szparą w zębach to niejaki Tomasz K.? :D

waldyga

A teraz tak na serio. Kilka lat temu widziałam ten spot i o ile nie bulwersuje mnie jakie ma poglądy polityczne, o tyle ten filmik zażenował mnie do tego stopnia, że straciłam do niego szacunek jako do człowieka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones