Michał Żurawski

7,5
23 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żurawski

Bo tacy trochę podobni są do siebie i mają takie same nazwiska.

Pevensie18

Tak. Bynajmniej takie informacje można znaleźć w internecie, nawet tutaj w ciekawostkach. Podobieństwo jest OGROMNE :)

CrankyJ

Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej! Aż mnie krew zalewa gdy widzę takie kwiatki, Internauci uparli się i jak jeden mąż powtarzają ten błąd.

Origa

dokładnie! :/

Redrum

Jak jesteś taki zniesmaczony językiem innych to sam nie rób błędów i nie stosuj DOKŁADNIE tam, gdzie powinno się mówić WŁAŚNIE.

mleczakm

A wiesz, ze jakimś sposobem "dokładnie" zaczyna się z malej litery, bo wcięło mi początek zdania? Nie miało być tam samego "dokładnie"... Mój błąd, że nie zauważyłam i wyszłam ze strony. Niestety nie mogę już poprawić.

Redrum

Jak zwykle w co 4 temacie na filmwebie musi być wytykany jakiś błąd składniowy, ortograficzny, odpowiadajcie na treści, ludzie...chyba, że nie macie nic do powiedzenia to wtedy skrajcie walczcie o każdy przecinek i dwukropek.

ilona_kuznowicz

Poprawna polszczyzna jest ważna. Jak mamy się komunikować i wyrażać swoje opinie? Można to jednak robić w sposób bardziej kulturalny.

anonimowy_choleryk

"Poprawna polszczyzna jest ważna" - zgadzam się absolutnie, ale ten temat mnie po prostu rozśmieszył, to forum filmowe, ktoś zrobił błąd i kilka kolejnych wypowiedzi próbuję to pokazać. Założyciel tematu zadał pytanie, i nikt na nie nie odpowiedział, bo trwa debata o poprawności w jakimś zdaniu, nie widzisz w tym nonsensu?

ilona_kuznowicz

Już dawno mi odpowiedziali

Pevensie18

To nie zmienia faktu, że debata o poprawność się rozrosła strasznie, ale już nie ważne.

Origa

skrajnie*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones