Michał Żurawski

7,5
23 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żurawski

on miał przed Gąsiorowską żone czy są to plotki ?

BRILLANTE

miał żonę , gdzieś o tym czytałam

kamka_d

nie mial zony czytalas w fakcie a tam pisza same plotki.to jego pierwsza zona

zuzkauf

miał miał. Było głośno o rozwodzie.

kwestiawyboru

miał dziewczynę, z którą ma dziecko

kwestiawyboru

,,miał,miał'' to na jakies forum o kotach a Michał nigdy wczesniej zony nie posiadal wiec nie pisz bzdur.

adamkl1

jedno z wielu zrodel nie chce mi sie szukac wiecej. Jak dobrze ze wszystkie sluby musza zostac zaakceptowane przez ciebie zeby wyszly na jaw ;/ http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,7936397,Aktorzy__Londynczykow__wzieli_slub_w _dniu_katastrofy.html

kwestiawyboru

Fajne masz żródła..... co tam u Grycanek?

adamkl1

jedno z wielu zrodel wysil sie troche i uzupelnij swoja wiedze zanim nastepnym razem sie wypowiesz. JASNE od razu sie bijmy bo mamy inne informacje. DOROSNIJ

kwestiawyboru

Szanowna kolezanko tak sie składa,że Michał to mój kumpel więc nie pi.....ol głupot razem z Twoimi ploteczkami,pudelkami i innymi kozaczkami.Zajebiste kompedium wiedzy sobie znalazłaś

adamkl1

Szanowny kolego, mówiąc Twoim językiem, aby me myśli zostały[chociaż raz] trafnie odebrane, tak to sobie każdy może napisać. Wątpię, aby jego prawdziwi znajomi tracili czas na takie bezsensowne dyskusje, baaaardzo się cieszę, że przypisujesz mi jakąkolwiek przynależność majątkową do tak popularnych serwisów zarówno u osób prostych[chciałoby się dodać 'jak Ty'] jak i u celebrytów. Niestety w encyklopedii o tym nie piszą. Nawet jeżeli się mylę[co oczywiście jest rzeczą ludzką, aczkolwiek nadal wierzę w to co widzę i słyszę] to nie wyrażam swojej opinii w tak chamski sposób i polecam to również Tobie, ułatwi Ci to na pewno kontakty z ludźmi... :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones