Michael Biehn

Michael Connell Biehn

7,8
8 565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Biehn

jak byłam duuuużo młodsza obejrzałam Terminatora i Obcego 2 i totalnie odjechałam na punkcie Michaela. Wg mnie w latach 80. był jednym z najciekawszych aktorów. niestety zawsze grał role ważne ale drugoplanowe i myślę że własnie dlatego gdzieś zaginął:( bardzo boleję z tego powodu, bo zaczął grać w filmach , co tu dużo mówić, kiepskich:( ale Michael wciąż pozostaje dla mnie jednym z najważniejszych aktorów mojej młodości<3

joana020

Doskonle Cię rozumiem:)) Miałam to samo, po "Terminatorze"... w sumie to jeszcze mi trochę zostało :)

joana020

Mam to samo:). Kocham sie w nim od dziecka, ale raczej po K-2,niż po Terminatorze. Polecam,świetny film.

nimnen

Oj, muszę się dopisać... ;)
Ja kocham go za Terminatora - to jego najwspanialsze wcielenie...

Zapraszam tutaj:
http://kaylahreesee.bloog.pl/

Pozdrawiam wszystkie fanki MB ! ;-)

kaylah7

Miałam to samo:) Lubiłam go jeszcze w Siedmiu wspaniałych.

Karolina_24

Ja też się podpiszę :)Terminator i Obcy 2..

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Michaela to może nie kocham, ale Kyle'a Reesa owszem :) A już myślałam, że jestem odosobnionym przpadkiem ;)

joana020

o nie, z pewnością nie jesteś sama... ;)))

użytkownik usunięty
kaylah7

Myślałam że to temat z rodzaju "Może-Raz-Na-Rok-Ktoś-Pisze". O Matko, nie dość, że znalazłam tutaj liczne siostry, to jeszcze te siostry czuwają ;) Za dużo radości jak na jeden dzień :D

zawsze na posterunku ;) do usług ;)))
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones