Michael Biehn

Michael Connell Biehn

7,8
8 565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Biehn

w filmografii ma ze zagral w drugiej czesci Terminatora , ogladalem ten film wiele razy i cos nie moge go sobie przypomniec
Moze mi to ktos wyjasnic ??

użytkownik usunięty
Luck_6

Zagrał w tym filmie Kyle Reese'a, lecz tą scenę wycięto.

Michael Biehn pojawia się w śnie Sary Connor, zaraz po tym jak poznajemy jej dalsze losy w szpitalu psychiatrycznym. Doktor Silberman każe dać Sarze leki usypiające. Zaraz następuje scena (która też została wycięta z filmu), gdy lekarze chcą dać jej lek na sen i biją ją pałami. Zaraz potem jest scena, gdy przychodzi Kyle do Sary i pyta co się stało z ich synem. Każe go Sarze chronić, oboje się przytulają, Sara mówi mu że go bardzo kocha i go bardzo potrzebuje. Nagle Sara spostrzega, że Kyle znika i widzi go w otwartych drzwiach. Kyle odchodzi, a ona go goni korytarzem. Wkońcu natrafia na drzwi, przez które przechodzi i widzi przez kraty plac zabaw. Następuje wybuch bomby atomowej i sen się kończy.

Można to zobaczyć w wersji reżyserskiej na QDVD, kosztuje 20 złotych z groszami.

Pozdrawiam.

To prawda. Polecam,bo to fajn scena i dla fanów Kyle'a pasuje idealnie,bo aż się prosiło o wspomnienie jego postaci.

Lady_Kumiko

Tak, super jest ta scena. Ja mam mega wypasione wydanie Terminatora 2, gdzie jest nawet jeszcze więcej scen niż na tym dvd wzbogaconym o 20 minut dodatkowych scen. M.in jest tam scena gdy drugi T100 wchodzi do domu Johnna i dotyka jego przedmiotów. Świetne!

Okrutny_Kot

Ja mam wydanie QDVD (jedno z pierwszych jakie wyszło na polski rynek) zakupione gdzies ponad 4 albo 5 lat temu i nie wygląda jak to "dzisiejsze" QDVD.
Teraz robią straszną tanedete ;/
Zapewne masz to samo wydanie co Ja, w papierowaym pudełku.
Jedna płyta z filmem w wersji rezyserskiej a druga z planu filmowego, dodatkowo w pudełku znajduje sie książeczka opisująca powstawanie T2.
Ale mam jeszcze większego rodzynka :D
Posiadam T1 w wersji kolekcjonerskiej kupiione w ok 2001 roku, cena ok 150 zl ale warto bylo. Dodatkowo plyta z planu filmowego.
Film bez lektora z napisami i to daje więcej frajdy z oglądania i mam teraz do was pytanie.
Czy T3 wyszedl w formie kolekcjonerskiej?
Niemam na mysli jakis plastikow plus 5 minut dluzszy film.
Chodzi mi o pozadne wydanie kolekcjonerkie.
Od 5 lat szukam i nic.
Moze Wy cos wiecie.
Prosze o info.
Z góry dziekuje.

Wujek91

Zgadzam się. Świetne te wydanie T2. Pierwsze DVD jakie kupiłem xD. Szkoda że teledysku "GunsNRoses" niema.

Luck_6

ja rowniez sie zgadzam wersja rezyserska jest duzo lepsze.przynajmiej wiemy ze t-1000 sie niszczy/psuje/uszkadza xD

Luck_6

http://www.kmf.org.pl/dir_cut/terminator_2.html Artykuł o wersji Director's Cut Terminatora 2 na stronie Klub Miłośników Filmu (UWAGA NA SPOJLERY!!!) dla tych co nie oglądali T2 (myślę że ich jest mało).Sam posiadam te wersje, dla mnie z dodanych scen jest głupi uśmiech Arnolda jak się uczy być "bardziej ludzki" mistrzostwo.Pozdrawiam

Michalio

Te wycięte sceny były w wydaniu dvd z Gazetą Wyborczą ze dwa lata temu. Na szczęście! Byłem bardzo zaskoczony pamiętając okrojoną wersję "Leona Zawodowca" też dołączonego do GW.

OLD_VHS

Również posiadam tą płytę z filmem z gazety wyborczej, i seans był dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem, gdyż wcześniej w ogóle nie zdawałem sobie sprawy, że jest wersja rezyserka tego filmu. Tym bardziej byłem zadowolony mogąc obejrzeć sceny, z których istnienia wcześniej nawet nie zdawałem sobie sprawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones