Michael Crichton

John Michael Crichton

7,8
641 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Michael Crichton

kilka miesięcy temu pojawiła się informacja że jesienią 2017 miały ruszyć zdjęcia do ,,Micro,, ostatniej książki Crichtona (dokończonej przez Prestona). Reżyserem miał być J.Ronning twórca Piratów z Karaibów 5. Póki co na razie cisza. Trzymam kciuki za ten projekt bo książka jest fenomenalna. Istny Jurrasic Park w świecie owadów. Dobry reżyser mógłby zrobić z tego wielkie kino. Nie jest to bajka ale brutalny świat, gdzie mrówka odcina głowę a pająk wysysa ludzi żywcem. Książkę polecam każdemu a na film chyba przyjdzie jeszcze poczekać.

Jarek711

Ja z trudem przebrnąłem przez "Micro". Fabuła prosta, rozwleczona, w ogóle nie wykorzystany potencjał pomysłu, dużo sztampy, mało emocji, częste błędy logiczne. Nie chcę tu spolerować, więc nie mogę przytoczyć przykładów.

Ale przytoczę jeden poważny błąd "naukowy" tej książki - ludzie po zmniejszeniu powinni nadal ważyć tyle samo, ile w normalnym rozmiarze. Peter, jako dorosły mężczyzna, po zmniejszeniu powinien ważyć nadal te 80 kg. A tu mamy sytuację, że Alyson bierze ich kilkoro na dłoń.

No ale nie zniechęcam do czytania. Jednym się spodoba, innym nie. Niech każdy sam sie przekona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones