Michael DouglasI

Michael Kirk Douglas

8,2
37 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Douglas

Nie jest to jak dla mnie jakis wielki aktor.... Zawsze bedzie w cieniu ojca. Ale zony mozna mu zazdroscic ;p

zychu93

Właśnie aktorem jest genialnym. Doskonała mimika, gra ciałem, jest wszechstronny. Widziałeś Upadek, Wall Street, Grę, Nagi Instynkt? Świetnych kreacji ma dużo więcej. I co najlepsze w przeciwieństwie do mojego idola De Niro, czy do Pacino wciąż gra bardzo dobrze w dobrych filmach

użytkownik usunięty
zychu93

Przegryza ojca w najgrubszym miejscu, jeden z najlepszych żyjących aktorów amerykańskich, za D-Fensa powinien być Oscar.

Też uważam, że powinien był dostać Oscara za tą rolę. O ile przed obejrzeniem tego filmu nie przepadałam za gościem, tak teraz uważam go za jednego z najlepszych, natomiast nie przypominam sobie żadnej roli Kirka Douglasa, którą by mnie zachwycił, choć nie wszystko widziałam. :)

mala_madi

Wg mnie również świetny aktor i zawsze lubie go oglądać, chociaż bardziej wole o w rolach z ostatnich 15 lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones